شروع اردوی تیم ملی کاراته امید در کرمانشاه

به گزارش وبلاگ جی فورس، خبرنگاران/کرمانشاه سرپرست تیم ملی کاراته امید از شروع اولین مرحله اردوی تیم ملی کاراته امید به میزبانی استان کرمانشاه اطلاع داد.

شروع اردوی تیم ملی کاراته امید در کرمانشاه

سعید نصراللهی در گفت و گو با وبلاگ جی فورس، بااشاره به شروع اردوی تیم ملی کاراته امید در کرمانشاه، اظهارکرد: اولین مرحله این اردو از روز گذشته(28 مهر) در کرمانشاه شروع شده و تا دوشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

وی اضافه نمود: این اردو با حضور 18 نفر از بازیکنان ملی پوش و مربیان تیم ملی به مدت شش روز در محل خانه کاراته کرمانشاه برگزار می گردد.

سرپرست تیم ملی کاراته امید افزود: در مرحله بعدی این اردو که به میزبانی تهران یا زنجان برگزار خواهد شد، مسابقه انتخابی بین ملی پوشان انجام می گیرد تا افراد منتخب به مرحله بعدی اردو دعوت شوند.

وی با بیان اینکه اردوی تیم ملی کاراته امید به منظور حضور در رقابت های آسیایی قزاقستان برگزار می گردد، گفت: تا زمان اعزام ملی پوشان به این رقابت ها چند مرحله دیگر اردو نیز برگزار خواهد شد.

نصراللهی به میزبانی کرمانشاه در برگزاری اردوی اول ملی پوشان اشاره نمود و گفت: هرچند استان های دیگر نیز در خواست این میزبانی را داشتند، اما در نهایت به کرمانشاه واگذار شد.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه اظهار داشت: کوشش می کنیم تا میزبانی اردوهای بعدی را نیز برای کرمانشاه بگیریم، چراکه می تواند امتیازات خوبی برای کاراته استان به همراه داشته باشد.

وی اظهار داشت: به مربیان و کاراته کاهای قهرمان استان اجازه داده شده تا از نزدیک شاهد برگزاری تمرینات ملی پوشان باشند و بتوانند کسب تجربه نمایند.

وی اظهار کرد: دراین اردوها تمام نخبگان کاراته در رده سنی امید از سراسر کشور حضور دارند و فرصت بسیار مناسبی است که برای رشد و ارتقاء کاراته استان از آن استفاده کنیم.

به گفته این مسئول، از استان کرمانشاه امیر بشارتی در این اردو حضور دارد و در مرحله بعد اردوها احتمال افزایش تعداد ورزشکارانی از کرمانشاه در این اردوها هست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع اردوی تیم ملی کاراته امید در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اردوی تیم ملی کاراته امید در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید