آغاز عملیات اجرایی طرح GTPP اسلام&zwnjآباد غرب تا یک ماه آینده

به گزارش وبلاگ جی فورس، استاندار کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی طرح 545 میلیون دلاری GTPP پتروشیمی اسلام آباد غرب در دی ماه امسال خبر داد.

آغاز عملیات اجرایی طرح GTPP اسلام&zwnjآباد غرب تا یک ماه آینده

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، هوشنگ بازوند امروز (پنجشنبه، 13 آذرماه) به همراه هیئتی از مقام های استانی و نیز نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از طرح پتروشیمی اسلام آباد غرب موسوم به طرح ارزشمند GTPP (تبدیل گاز طبیعی به پلی پروپیلن)، احداث این واحد پتروشیمی را تحقق دیرینه یکی از آرزوهای مردم استان خواند.

براساس این گزارش، پیش بینی می شود عملیات اجرایی این طرح پتروشیمی با سرمایه گذاری 545 میلیون دلار در اسلام آباد غرب از ماه آینده بهطور رسمی آغاز شود.

طرح GTPP در منطقه ویژه اقتصادی زاگرس واقع در اسلام آباد غرب با بکارگیری از دانش فنی ایرانی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در سه فاز تبدیل گازطبیعی به متانول با ظرفیت سالانه 660 هزار تن، تبدیل متانول به پروپیلن با ظرفیت سالانه 120 هزار تن و در نهایت تولید محصول ارزشمند پلی پروپیلن با ظرفیت سالانه 120 هزارتن احداث می شود.

برپایه این گزارش، با اجرایی شدن این طرح و احداث زنجیره صنایع پایین دستی، پتروشیمی اسلام آباد غرب به یکی از بازوهای اشتغالزایی، رونق اقتصادی و پویایی کسب و کار استان کرمانشاه تبدیل شود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "آغاز عملیات اجرایی طرح GTPP اسلام&zwnjآباد غرب تا یک ماه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز عملیات اجرایی طرح GTPP اسلام&zwnjآباد غرب تا یک ماه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید