اختر: گل 3 امتیازی میلیچ ربطی به فرایند بازی نداشت، مهاجمان استقلال هنوز جای کار دارند

به گزارش وبلاگ جی فورس، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید گلی که هرویه میلیچ در بازی مقابل ماشین سازی به ثمر رساند، ربطی به فرایند بازی نداشت و روی توانایی فردی این بازیکن این گل به ثمر رسید.

اختر: گل 3 امتیازی میلیچ ربطی به فرایند بازی نداشت، مهاجمان استقلال هنوز جای کار دارند

ادموند اختر، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با وبلاگ جی فورس، درباره پیروزی آبی پوشان پایتخت مقابل ماشین سازی در هفته سوم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: با اتفاقاتی که در بازی قبل برای استقلال اتفاق افتاده بود و فشاری که روی این تیم بود، این تیم پیروز شد مقابل ماشین سازی سه امتیاز بازی را به دست آورد که به نظر من پیروزی در این بازی از نان شب واجب تر بود.

او ادامه داد: در حال حاضر به نظر من چیزی که در این بازی مهم بود، دریافت سه امتیاز این بازی بود که به دست آمد. الان نمی توانیم در خصوص مسائل فنی صحبت کنیم و بعد از هفته چهارم یا پنجم می توانیم درباره مسائل فنی و تفکرات محمود فکری صحبت کنیم.

اختر درباره تک گل هرویه میلیچ که باعث شد استقلال مقابل ماشین سازی به پیروزی برسد، گفت: گلی که میلیچ زد، ربطی به فرایند بازی نداشت و روی توانایی فردی میلیچ این گل به ثمر رسید. اگر این ضربه گل نمی شد بازی به مشکل می خورد اما در نهایت استقلال پیروز شد پیروز از میدان خارج گردد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در انتها گفت: در این بازی ما به توانایی بازیکنان کاری نداریم اما این را باید گفت که ما در این بازی چیزی از مهاجمان ندیدیم. بازیکنان همه کوشش خود را انجام دادند. بعد از آمدن دیاباته چند موقعیت ایجاد شد اما به خاطر استرس یا ناآمادگی این بازیکن، او نتوانست گلی بزند. امیدوارم در بازی های بعدی این مسائل وجود نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اختر: گل 3 امتیازی میلیچ ربطی به فرایند بازی نداشت، مهاجمان استقلال هنوز جای کار دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختر: گل 3 امتیازی میلیچ ربطی به فرایند بازی نداشت، مهاجمان استقلال هنوز جای کار دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید