استقبال پرسپولیسی ها از پیرمرد زحمتکش سرخ ها

به گزارش وبلاگ جی فورس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت پس از رجحان در بازی روز گذشته برابر تیم ماشین سازی تبریز، امروز یکشنبه در دو گروه به ریکاوری و تمرین پرداختند.

استقبال پرسپولیسی ها از پیرمرد زحمتکش سرخ ها

* بازیکنان اصلی در ملاقات برابر ماشین سازی از ساعت 12 در استادیوم شهید کاظمی زیر نظر مربی بدنساز تیم، به مدت نیم ساعت ریکاوری کردند.

* سایر بازیکنان نیز در زمین چمن مجموعه ورزشی پژوهشگاه نفت زیر نظر کادر فنی به انجام بخش های مختلف تمرین پرداختند. دویدن، گرم کردن، پاسکاری های کوتاه، پاسکاری های تحت فشار، مرور کارهای تاکتیکی و مینی فوتبال به اجرا در آمد.

* تمام بازیکنان بدون مشکل در تمرین امروز حاضر بودند و تنها مصدوم تیم، محمد حسین کنعانی زادگان بود که زیر نظر کادر پزشکی به انجام برنامه های اختصاصی پرداخت.

* تمرین امروز بعد از 75 دقیقه به خاتمه رسید و بازیکنان بعد از سرد کردن بدن ها راهی رختکن شدند.

* ضمن اینکه قاسم عبدالصمدی مسئول زحمتکش تدارکات تیم فوتبال پرسپولیس که به جهت انجام عمل جراحی، مدتی از تیم دور بود، امروز به تمرینات بازگشت و با استقبال اعضای تیم روبرو شد. کلیه اعضای تیم برای قاسم عبدالصمدی آرزوی سلامتی و بهبودی کامل کردند.

* پرسپولیس تا روز سفر به تبریز و بازی برابر تراکتورسازی، روزانه یک جلسه تمرینی را در برنامه دارد و چهارشنبه راهی تبریز خواهد شد.

لازم به ذکر است تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 15 پنجشنبه هفته جاری به مصاف تراکتورسازی در تبریز از هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقبال پرسپولیسی ها از پیرمرد زحمتکش سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال پرسپولیسی ها از پیرمرد زحمتکش سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید