الزام سناتورها به واکسینه شدن برای حضور در جلسات سنای کانادا

به گزارش وبلاگ جی فورس، اگر سناتورها بخواهند به صورت حضوری در جلسات سنا در مجلس نو شرکت نمایند، باید به طور کامل علیه کرونا واکسینه شوند یا در صورت داشتن معافیت پزشکی، آزمایش سریع تشخیص کرونا انجام دهند.

الزام سناتورها به واکسینه شدن برای حضور در جلسات سنای کانادا

به گزارش وبلاگ جی فورس، به نقل از CTVNEWS، این توافق روز پنجشنبه پس از مشورت جورج فیوری، رئیس مجلس سنا با رهبران و تسهیلگران همه احزاب و گروه های شناخته شده در سنا، اعلام شد.

از 22 نوامبر، اولین روز مجلس چهل و چهارم، همه سناتورها باید به طور کامل در برابر کرونا واکسینه شوند.

فیوری در بیانیه ای گفت: کسانی که معافیت پزشکی دارند، می توانند مدرکی مبنی بر منفی بودن نتیجه آزمایش آنتی ژن سریع کرونا ارائه نمایند. همانطور که از شروع همه گیری تا به امروز وجود داشته است، سلامت، ایمنی و رفاه همه پرسنل مجلس برای مجلس سنا از اهمیت بالایی برخوردار است.

این سیاست بازتابی از تصمیم هیئت اقتصاد داخلی در اوایل این ماه بود که تصمیم گرفت تا دستور واکسن را اجرا کند که به موجب آن هر کسی که وارد هر ساختمانی در مجلس عوام می گردد، باید از 22 نوامبر به طور کامل در برابر کرونا واکسینه گردد.

این سیاست ها در پی اعلام دولت فدرال در 6 اکتبر است که کارمندان عمومی فدرال اصلی باید تأیید نمایند که به طور کامل در برابر کرونا واکسینه شده اند، در غیر این صورت با مرخصی بدون حقوق روبرو خواهند شد.

در حالی که مجلس عوام و سنا بخشی از آن دستور نبودند، از آن ها در میان کارفرمایان فدرال خواسته شد تا سیاست واکسن دولت را در روینمودهای خود منعکس نمایند.

ارین اوتول رهبر حزب محافظه کار کانادا، با این نحوه تصمیم گیری مخالفت نموده و روز چهارشنبه به وبلاگ جی فورس گفت که در حالی که اعضای حزب او به این حکم احترام می گذارند و از آن تبعیت می نمایند، در اولین فرصت حزب او این سیاست را به چالش می کشد. او همچنان از گفتن اینکه چه تعداد از نمایندگان مجلس عضو این حزب به طور کامل علیه کرونا واکسینه شده اند خودداری می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "الزام سناتورها به واکسینه شدن برای حضور در جلسات سنای کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الزام سناتورها به واکسینه شدن برای حضور در جلسات سنای کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید