بازگشت مخالف سعادتمند به استقلال

به گزارش وبلاگ جی فورس، فردا قرار است اولین جلسه هیئت مدیره استقلال در سال 99 برگزار شود که در این بین طبق اخبار رسیده اسماعیل خلیل زاده هم در این جلسه حضور پیدا خواهد کرد.

بازگشت مخالف سعادتمند به استقلال

اگر چه رییس هیئت مدیره استقلال هنوز تکلیف ادامه کار خود با این باشگاه را روشن نکرده است ولی قرار است فردا در جلسه هیئت مدیره این باشگاه شرکت کند.

به گزارش ورزش سه، یک شب قبل از اینکه احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام شود اسماعیل خلیل زاده در اعتراض به انتخاب او از سمت خود استعفا کرد و در این مدت هم هیچ اظهار نظر رسمی در این باره نکرده است. سعادتمند در روزهای کوتاهی که به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال فعالیت می کند به تنهایی کارهای باشگاه ها را پیش برده است و در کنار تلاش برای تامین منابع ملی در سطوح میانی باشگاه عزل و نصب هایی انجام داده است.

اما فردا قرار است اولین جلسه هیئت مدیره استقلال در سال 99 برگزار شود که در این بین طبق اخبار رسیده اسماعیل خلیل زاده هم در این جلسه حضور پیدا خواهد کرد. حضور خلیل زاده در هیئت مدیره استقلال از آن جهت بسیار مهم است که او شرایط مالی مناسبی دارد و تا همین جای فصل هم رقم خوبی برای این باشگاه هزینه کرده است؛ به همین دلیل سعادتمند تلاش می کند او را در هیئت مدیره این باشگاه حفظ کند.

منبع: عصر ایران

به "بازگشت مخالف سعادتمند به استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت مخالف سعادتمند به استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید