تراکتور به خاطر اشتباهات بازیکنان نفت پیروز شد

به گزارش وبلاگ جی فورس، محمد خرمگاه شامگاه دوشنبه بعداز شکست تیمش برابر تراکتور در نشست خبری در تبریز گفت: مقصر شکست امروز کادر فنی بود و متأسفانه بازیکنان اشتباهات زیادی داشتند و باعث شدند تا تراکتور روی اشتباهات ما سه گل به ثمر برساند.

تراکتور به خاطر اشتباهات بازیکنان نفت پیروز شد

خرمگاه سپس ادامه داد: به تیم خوب تراکتور تبریک می گویم. در خصوص بازی فقط می توانم بگویم که سه اشتباه داشتیم که منجر به گل شد.

وی اضافه نمود: 70 درصد نبض بازی در دست ما بود و سوار بازی بودیم اما اشتباهات فردی زیادی داشتیم که نمی خواهیم آن را گردن بازیکنان بیاندازیم چون اشتباهات فردی مربوط به ما کادر فنی است که بازیکن در زمین توجیه نبوده و آن اشتباهات فردی را انجام داده است.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه نمود: ما باختیم و حتماً نتوانستیم بازیکنان را خوب از نظر ذهنی و جسمی آماده بازی کنیم.

وی ادامه داد: بازی امروز خوب بود و انتظار چنین بازی خوبی از شاگردانم نداشتم، اما متأسفانه اسیر اشتباهات شدیم.

خرمگاه ابراز داشت: امیدوارم در آینده دیگر اشتباهات فردی نداشته باشیم و از شرایط بازی خوب خود نتیجه بگیریم. در دیداری که 70 درصد مالکیت داشتیم را باختیم و این اشتباه برای ما است.

وی سپس از طرفداران تیمش عذرخواهی کرد و گفت: در بازی های آینده نتایج خوبی خواهیم گرفت و این دو باخت در هفته های ابتدایی لیگ را جبران می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تراکتور به خاطر اشتباهات بازیکنان نفت پیروز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور به خاطر اشتباهات بازیکنان نفت پیروز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید