تست: شما کدام درخت را انتخاب می کنید ؟

به گزارش وبلاگ جی فورس، خبرنگاران: در روانشناسی نوین، رنگ ها یکی از معیارهای سنجش شخصیت فرد به شمار می آید؛ چرا که هر یک از آن ها تأثیر خاص روحی و جسمی را در یک فرد باقی گذارده و نشانگر شرایط روانی و جسمی وی می باشد.

تست: شما کدام درخت را انتخاب می کنید ؟

تست روانشناسی روش هایی استاندارد برای گردآوری داده ها و اطلاعات درباره افراد هستند تست روانشناسی بیش تر به شیوه پرسش نامه نوشتاری در دسترس روان شناسان قرار می گیرند تست روانشناسی را به شیوه گفتاری و شفاهی یا کامپیوتری نیز می توان به انجام رساند تست روانشناسی به یاری روانسنج صورت گرفته و دکتر روانشناس به تحلیل و تفسیر آن ها می پردازد تست روانشناسی برای بسیاری از مسائل مورد استفاده قرار می گیرد که از مهم ترین آن ها می توان به تست های شخصیت شناسی ، تست های روانشناسی کودک و تست های ارزیابی بچه ها ، تست های روانشناسی ازدواج ، تست های شغلی واجتماعی ، تست هوش و تست مسائل رفتاری و اشاره نمود

در روانشناسی نوین، رنگ ها یکی از معیارهای سنجش شخصیت فرد به شمار می آید؛ چرا که هر یک از آن ها تأثیر خاص روحی و جسمی را در یک فرد باقی گذارده و نشانگر شرایط روانی و جسمی وی می باشد. در زمینه روانشناسی رنگ ها، روانشناسان تست های متعددی طراحی و اجرا نموده اند که اطلاعات مفیدی در خصوص شخصیت انسان عرضه می نماید. ترکیبات رنگی که به وسیله فرد انتخاب می گردد نمودی از شخصیت و ویژگی های روانی او است. این تست نیز بر اساس روانشناسی رنگ هاتنظیم شده است. شما از تصاویر بالا، درختی را انتخاب می کنید که از نظر شکل و رنگ به سمت آن گرایش نشان می دهید. در واقع این رنگ ها، رنگ های فکر شما هستند. سپس می توانید بعضی از خصایص روانی خود را از زیر مطالعه نمایید. بدیهی است که این تست نمی تواند نسخه روانی معینی برای شما بپیچد اما می تواند در جهت شناخت هر چه بهتر فکرتان به شما یاری کند.

1- درخت بلوط نارنجی رنگ

شما یکی از افرادی هستید که نیمه پر لیوان را می بینید. برای شما زندگی یک ماجراجویی بزرگ سرشار از اتفاقات غیر منتظره است. در سال نو اتفاقات رضایت بخشی در زندگی شما خواهد افتاد زیرا شما به تجربیات نو علاقمند هستید و آمادگی هر نوع تغییری را دارید. هیچ وقت اجازه نمی دهید موقعیت، شما را محدود کند. اشتیاق زیادی به موفقیت های نو دارید و هر کدام از این موفقیت ها شما را شگفت زده خواهد نمود.

2- درخت صنوبر سبزآبی رنگ

یکی از مهم ترین ویژگی های شما مستقل بودنتان است و هیچ محدودیتی نمی تواند در مسیری که انتخاب نموده اید قرار بگیرد. توانایی های هنری شما باعث افزایش عایدی شما در سال نو می گردد. برای رسیدن به موفقیت در کار احتیاج نیست بیش از حد کوشش کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که به اصول و عقاید خودتان پایبند بمانید تا خیلی زود به آنچه که می خواهید برسید.

3- درخت افرا قرمز رنگ

شما فردی احساساتی هستید و بیشتر از آدم های دیگر به خودتان و دنیای اطرافتان فکر می کنید. در سال نو فردی وارد زندگی تان می گردد که یک رابطه عاشقانه متعادلی با او برقرار خواهید کرد. به ندرت احساس کسلی می کنید و زندگی شیرین تر و ماجرایی تر می گردد.

4- درخت توسکا سبز رنگ

اهل عمل هستید و بودن با شما که فرد قابل اعتمادی هستید بسیار آرام بخش است. با این که فردی قوی هستید باز هم دوست ندارید دیگران به شما به چشم یک فرد حساس و احساساتی نگاه نمایند. به همین علت ارتباط برقرار کردن با جنس مخالف برای شما کمی سخت است. در سال نو اتفاقات خوبی در پیش رو دارید و با فردی آشنا می شوید که مهربان بودن شما را تحسین می نماید و از آن سوء استفاده نمی نماید.

5- درخت مورد آبی رنگ

فردی با اعتماد به نفس هستید و همه چیز در زندگی شما تحت کنترل است. به شانس اعتقادی ندارید و همواره به مهارت های خودتان تکیه می کنید. هیچ کاری را به تعویق نمی اندازید و تنها زمانی که کاری را به انجام برسانید رضایت دارید. اطرافیانتان احساس می نمایند که شما انسانی قوی هستید به همین علت شما را دوست دارند. در سال نو پیشرفت های زیادی خواهید داشت.

6- درخت آلو پسته ای رنگ

انسانی آرام و منطقی هستید و دوست دارید با دوستانتان وقت بگذرانید. اما از تنها بودن هم لذت می برید. گاهی اوقات برای فکر کردن به مفهوم زندگی و دور شدن از دنیای بیرون به تنهایی احتیاج دارید. درست است که دوست دارید فضای خصوصی تان را حفظ کنید اما یکی از اتفاقات مهمی که در سال نو برای شما خواهد افتاد روبرو شدن با شخصی است که با او ارتباط عاطفی برقرار خواهید کرد.

7- درخت زیرفون صورتی رنگ

شما فردی با اعتماد به نفس و تحلیل گر هستید که مردم می توانند به او اعتماد نمایند. حساسیت شما یاری می نماید همه چیز را به خوبی درک کنید. کسانی که به مقدار با دقت و حساس نیستند ممکن است شخصی را به سمت شما هل دهند که برای شما قابل تحسین است. برای این شخص فرهنگ نقش بسیار مهمی دارد.

8- درخت شاه بلوط جگری رنگ

دیگران تصور می نمایند شما فردی رویاپرداز و رمانتیک هستید و هیچوقت دوست ندارید کاری را با عجله انجام دهید. هر چیزی که حستان می گوید برای شما مهم است. وقتی با افرادی که هیچ اعتقادی به احساس ندارند و تنها به عقلشان تکیه می نمایند قطع رابطه می کنید احتمال آشنا شدنتان با یک شخص خاص بیشتر می گردد. او نیز مثل شما یک انسان رویاپرداز است و ابراز احساسات شما را محدود نمی نماید.

9- درخت بید یشمی رنگ

شما فردی برون گرا هستید و از ریسک کردن و پذیرفتن مسئولیت کارهای عجیب نمی ترسید. روزمرگی شما را خسته می نماید و دوست دارید نقش های بزرگ را قبول کنید. شما فرد فعالی هستید و تغییرات سال نو آن نقش رهبری را برای شما به ارمغان خواهند آورد. آن شهرتی که همواره انتظارش را داشتید در راه است.

منبع: سایت طلا

منبع: رکنا

به "تست: شما کدام درخت را انتخاب می کنید ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست: شما کدام درخت را انتخاب می کنید ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید