شرح باشگاه پارس جنوبی جم درباره مگنو باتیستا و تسویه با طلبکاران

به گزارش وبلاگ جی فورس، پاشگاه پارس جنوبی به ابهام و حواشی روزهای گذشته پاسخ داد.

شرح باشگاه پارس جنوبی جم درباره مگنو باتیستا و تسویه با طلبکاران

به گزارش وبلاگ جی فورس، در روزهای اخیر در مورد مواضع مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم بابت تسویه بخشی از طلب طلبکاران این باشگاه و همچنین شرایط هافبک برزیلی مواردی مطرح شد. همین مساله واکنش باشگاه پارس جنوبی جم را به همراه داشت. این باشگاه در کانال رسمی خود نوشت:

ضمن تقدیر از زحمات کلیه مربیان و بازیکنان فصل های گذشته پارس جنوبی جم که باشگاه آن ها را جز سرمایه های معنوی خود می داند و همیشه قدردان زحمات آنها هستیم بیان چند نکته ضروری به نظر می رسد.

همانطور که در جریان هستید باشگاه پارس جنوبی جم و مدیرعامل باشگاه اعلام کردند بخش زیادی از طلب بازیکنان فصل گذشته به میزان 80 درصد پرداخت شده است که باید تاکید کنیم این مساله صحت دارد و متاسفانه بعضی از دوستان دچار سوءتفاهم شده اند چراکه مدیریت باشگاه طبق برنامه ریزی اقتصادی بخش زیادی از مطالبات بازیکنان فعلی باشگاه که از فصل قبل طلب داشتند را پرداخت نموده است.

باتوجه به اینکه باشگاه پارس جنوبی جم همیشه از آرای ارکان انضباطی فدراسیون فوتبال تمکین نموده است با بعضی از طلب کاران باشگاه که حکم قطعی و لازم الاجرا و موردتایید کمیته مشخص شرایط داشته اند در نیم فصل توافق و پیش از سال جدید تسویه اقتصادی انجام شد و برای تایید این مساله دوستان می توانند با ایمان سلیمی،حسین معمار یا میثم تیموری و رحمان احمدی تماس برقرار نمایند تا از صحت و سقم گفته هایمان آگاه شوند.

سیاست باشگاه در راستای تسویه با الباقی طلبکاران است. این که بیشتر باشگاه های فوتبال ایران نه تنها برای یک فصل دارای تراز اقتصادی منفی هستند بلکه از چند فصل قبل هنوز بدهکاری دارند و این را همه می دانند. حال جدا از این موضوع که بیشتر بدهکاری باشگاه پارس جنوبی جم مربوط به گذشته بوده اما مدیرعامل باشگاه آقای مرادی به دنبال تسویه با طلب کارانی است که حکم قطعی دارند که طبق زمان بندی انجام می گردد.

بعضی از دوستانی که از ما گله مند هستند باید بدانند در نیم فصل آرایشان در کمیته استیناف در حال رسیدگی بود که ان شاءالله در موعد مقرر با آن ها نیز توافقات لازم صورت خواهد گرفت. همان طور که می دانید با حمایت عملی مدیریت منطقه ویژه و کوشش مجدانه مدیرعامل باشگاه از معدود باشگاه هایی بودیم که بازیکنان مان را قبل از نیم فصل به سقف 50 درصد دریافتی رسانده ایم و بر اساس برنامه اعلامی سازمان لیگ برای ادامه بازی ها به الباقی تعهدات اقتصادی مان نیز عمل خواهیم کرد.

مگنو یکی از با اخلاق ترین و فنی ترین بازیکنان خارجی حال حاضر فوتبال ایران است و باشگاه در همه زمینه ها از این بازیکن رضایت دارد و به دنبال تمدید قرارداد با وی هستیم اما درباره حواشی چند وقت اخیر پیرامون دوری مگنو از خانواده اش احتیاج است چند مورد را متذکر شویم تا ذهن بعضی از دلواپسان که زیادی نگران این بازیکن هستند روشن گردد. روزی که مگنو مصدوم شد سرمربی تیم با هماهنگی مدیرعامل با آقای دکتر باقری فرد یکی از سه جراح برجسته و حاذق کشور که پای مهدی ترابی را هم عمل نموده بودند هماهنگ شد تا جراحی رباط صلیبی مگنو را انجام دهند آن هم با آخرین متد روز جهان که در جراحی رباط صلیبی به کار گرفته می گردد اما مگنو درخواست داد به خاطر دوران نقاهت بعد از عمل کنار خانواده اش باشد و ازآنجایی که تمام هزینه های باشگاه زیر نظر سازمان های نظارتی انجام می گردد انجام چنین کاری برای باشگاه مسائل قانونی به وجود می آورد اما با این حال مدیرعامل باشگاه به دنبال راهکاری بود تا مگنو بتواند درکنار خانواده اش باشد. البته این را هم بگویم که به رغم اینکه بلیت های رفت و آمد ایشان در قرارداد بر عهده خود بازیکن بوده اما باشگاه تا این لحظه همه رفت و آمدهای مگنو را پرداخت نموده و هم اکنون نیز برای تهیه بلیت وی مسئله ای ندارد.

مگنو علاوه بر هزینه عمل که قبلا راجع به آن شرح داده شد خواستار تسویه اقتصادی نیز است که ماجرای کرونا و بلاتکلیفی برگزاری بازی ها هم مزید بر علت شد تا منتظر بمانیم برای تصمیمات فیفا در مورد قرارداد بازیکنان تا بعد از آن بتوانیم با مگنو تسویه حساب اقتصادی انجام دهیم و امیدواریم با روشن شدن شرایط فوتبال ایران طی چند روز آینده این اتفاق روی دهد.

ضروری است این نکته را هم به بعضی از دوستان متذکر شویم که جهت رسیدن به حق و حقوقشان از راه تخریب و تهدید نیست چرا که باشگاه پارس جنوبی جم و هوادارانش همیشه برای کسانی که حتی یک ساعت برای اعتلای نام عظیم پارس جنوبی جم زحمت کشیده اند احترام و ارزش قائل است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شرح باشگاه پارس جنوبی جم درباره مگنو باتیستا و تسویه با طلبکاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح باشگاه پارس جنوبی جم درباره مگنو باتیستا و تسویه با طلبکاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید