ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر قم شروع شد

به گزارش وبلاگ جی فورس، ثبت نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه از سوی صندوق اعتباری هنر شروع شد.

ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر قم شروع شد

به گزارش گروه استان های وبلاگ جی فورس از قم، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، به منظور پوشش حداکثری هزینه های درمانی خانواده بزرگ فرهنگ، هنر و رسانه کشور، صندوق اعتباری هنر همانند سال های گذشته خدمات بیمه تکمیلی اعضای خود را از تاریخ 1400/07/01 تا 1401/06/31 ارائه می دهد.

ثبت نام بیمه تکمیلی در یک مرحله (بدون تمدید) به مدت 10 روز از تاریخ 1400/06/31 تا 1400/07/09 به وسیله وب سایت صندوق به نشانی www.honarcredit.ir انجام خواهد شد.

با توجه به افزایش تعرفه های ارائه خدمات درمانی که از سوی شرکت های بیمه گر مورد تأیید بیمه مرکزی (به طور میانگین با حداقل 60 درصد افزایش نسبت به سال گذشته) اعلام شد، صندوق اعتباری هنر در جهت دستور مقام عالی وزارت و به منظور حمایت از اعضای تحت پوشش، حداکثر کوشش خود را به کار گرفته است تا بیشترین خدمات با کمترین هزینه برای اعضا منظور گردد؛ بنابراین مصوب شد، نسبت به سال گذشته، هیچ گونه افزایش قیمتی در سهم حق بیمه پرداختی اعضا در قرارداد 1400-1401 اعمال نگردد.

خدمات بیمه درمان تکمیلی در قالب 3 طرح (امید، آرامش و رفاه) ارائه می گردد.

براین اساس همانند سال گذشته مبلغ پرداختی سهم اعضا به ازای هر نفر برای طرح امید 130 هزارتومان، طرح آرامش 500 هزارتومان و طرح رفاه 1میلیون و 100 هزار تومان است.

متقاضیان می توانند با انتخاب یکی از طرح ها، افراد تحت تکفل خود را هم در همان طرح ثبت نام کنند.

بعلاوه سرپرستان خانوار (بیمه شده اصلی) با پرداخت مبلغ 95 هزار تومان از مزایای بیمه عمر و حوادث برخوردار می شوند که این مبلغ به حق بیمه سالانه بیمه شده اصلی اضافه می گردد.

اعضای صندوق اعتباری هنر با پرداخت بخشی از حق بیمه، مشمول بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی خواهند شد و مابقی هزینه از سوی صندوق، تأمین و پرداخت می گردد.

جدول تعهدات، توضیح خدمات و سقف هزینه پرداختی به توضیح زیر است:

ش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر قم شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر قم شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید