جدال لفظی علیرضا حقیقی و فرهاد مجیدی برسر گل استقلال، فرهاد مجیدی به حقیقی: به چی معترضی؟ توپ توی گل بود

به گزارش وبلاگ جی فورس، استقلال و گل گهر در هفته بیست و چهارم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با فزونی 2 بر 0 استقلال در جریان است.

جدال لفظی علیرضا حقیقی و فرهاد مجیدی برسر گل استقلال، فرهاد مجیدی به حقیقی: به چی معترضی؟ توپ توی گل بود

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ جی فورس، گل نخست استقلال در حالی به ثمر رسید که علیرضا حقیقی، گلر گل گهر اعتقاد داشت توپ وارد دروازه نشده است. پس از اعلام شدن گل، حقیقی به سرعت به سراغ کمک داور رفت و به تصمیم او اعتراض کرد.

حقیقی به کمک داور معترض بود که چرا با چند ثانیه تاخیر گل را اعلام کرده است و همین مسئله باعث شد که فرهاد مجیدی دخالت کند و در این میان یک جدال لفظی بین گلر گل گهر و سرمربی استقلال شکل گرفت که با دخالت سایرین به خاتمه رسید.

علیرضا حقیقی حتی چهار پنج دقیقه بعد از این گل، وقتی بازی متوقف شده بود سمت کمک داور رفت و به او گفت چرا با ده ثانیه تاخیر به نشانه گل پرچم زده است که فرهاد مجیدی خودش را به آنها رساند و گفت: به چه چیزی معترضی، توپ حداقل دو متر توی گل بود!

امیر قلعه نویی که شاهد این مجادله کلامی فرهاد مجیدی و علیرضا حقیقی بود، به بحث آنها ورود نکرد اما داور چهارم خودش را به فرهاد مجیدی رساند و او را به محوطه فنی نیمکت استقلال برگرداند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جدال لفظی علیرضا حقیقی و فرهاد مجیدی برسر گل استقلال، فرهاد مجیدی به حقیقی: به چی معترضی؟ توپ توی گل بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدال لفظی علیرضا حقیقی و فرهاد مجیدی برسر گل استقلال، فرهاد مجیدی به حقیقی: به چی معترضی؟ توپ توی گل بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید