خبرنگاران ارتقای کیفیت آموزش اولویت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است

به گزارش وبلاگ جی فورس، کرمانشاه- خبرنگاران- معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: علاوه برتلاش برای افزایش فراوری محتوای آموزشی، باید به کیفیت آموزش نیز توجه گردد.

خبرنگاران ارتقای کیفیت آموزش اولویت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است

دکتر حبیب الله خزایی روز دوشنبه در نشست آنالیز شرایط آموزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اضافه نمود: به طور کلی ما 2 وظیفه عمده در بحث آموزش به صورت نظری و عملی داریم که با توجه به بحران کرونا، دروس نظری برای تمام رشته ها به صورت مجازی برگزار می گردد اما در خصوص آموزش عملی فعلا شرایط نامشخص است.

او گفت: با کوشش دانشکده پزشکی و با آغاز دوره و با تامین حفاظت فردی بدون هیچ اجباری از 16 فروردین برای 95 درصد کارورزان آموزش را آغاز نموده ایم.

وی اظهارداشت: ارایه انتها نامه در دانشکده ها نیز به صورت مجازی درحال انجام است که با رعایت حفاظت فیزیکی به صورت حضوری هم قابل انجام خواهد بود.

او گفت: برای برگزاری آزمون های انتها ترم منتظر دستورالعمل واحد کشوری خواهیم بود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تشکیل شورای مدیران با بارگذاری بیش از 2 هزار و 800 محتوای آموزشی در سامانه در مقایسه با دانشگاه های دیگر در رتبه ششم و هفتم واقع شده است .

خزایی اضافه نمود: علاوه برافزایش محتوا باید کیفیت آموزش های مجازی نیز مورد توجه قرار گیرد و تمام اساتید در این دوره ها حضور داشته باشند.

او گفت: بعضی از گروه های آموزشی مانند گروه عفونی و داخلی کاملا درگیر موضوع کرونا هستند و پروتکلی که ما داریم معیار موفقی در کشور بوده که توسط گروه عفونی به خوبی مدیریت شده است.

وی شرح داد: اعضای هیات علمی فوق تخصص ریه در کنار سایر همکاران شبانه روزی در حال مراقبت هستند و ما باید قدردان ایثار و فداکاری این عزیزان باشیم.

مسوول آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز گفت: از 24 اسفند با یاری تیم آی تی سامانه های lms و نوید را در دانشگاه راه اندازی نموده ایم.

دکتر سالاری اضافه نمود: اکنون 129 درس ، 2882محتوی در سامانه بارگذاری و تا به امروز 26 آزمون در این سامانه صورت گرفته است.

وی اظهارداشت: تا به امروز 249 تکلیف توسط دانشجویان صورت گرفته اما چهار درصد دانشجویان کشور به زیرساخت ها دسترسی ندارند که 10 درصد آنها در مناطقی هستند که اینترنت ندارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ارتقای کیفیت آموزش اولویت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ارتقای کیفیت آموزش اولویت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید