خبرنگاران استان بوشهر در کنترل و مدیریت بیماری کرونا پیشرو است

به گزارش وبلاگ جی فورس، بوشهر- خبرنگاران- فرماندار بوشهرگفت: با تصمیم گیری به موقع مسئولان و همراهی مردم امروز این استان در کنترل و مدیریت بیماری کرونا در کشور پیشرو است.

خبرنگاران استان بوشهر در کنترل و مدیریت بیماری کرونا پیشرو است

عباس جشمیدی روز پنجشنبه در نشست شورای سلامت شهرستان بوشهر اضافه نمود: با همدلی، وحدت مردم و مسئولان و اجرای تصمیم های به موقع از جمله تعطیلی مدرسه ها، دانشگاه ها، اصناف و ملزم شدن به اجرای دستورالعمل های بهداشتی از پیک بیماری عبور کردیم.

وی بیان نمود: استان بوشهر در پیش بینی ها باتوجه به موقعیت و وجود پارس جنوبی، نیروگاه اتمی و پایانه نفتی خارگ و حجم ترددها از استان های پرخطر بود اما با انجام کارهای پیشگیرانه، صبر، تحمل و همراهی مردم با مسئولان امروز در جدول جزو استانهای پایانی واقع شده است.

جمشیدی گفت: با وجود انجام کارهای شبانه روزی مسئولان در همه بخشها اما در فضای مجازی و افکار عمومی محافلی نقدهای غیر منصفانه ای انجام می دهند و همدلی، هم افزایی، هم گرایی، اتحاد و انسجامی که در استان برای مدیریت ویروس کرونا رخ داد را مورد بی مهری و کم لطفی قرار می دهند.

وی ادامه داد: شاید این اشکال در اطلاع رسانی به موقع و فعال ما مسئولان است.

فرماندار بوشهر گفت: آئین های شب های 21 و 23 ماه مبارک رمضان براساس دستورالعمل های بهداشتی با رعایت اصل یک چهارم برگزار شود و به طور یقین مردم همانند گذشته در اجرای این دستورالعمل نیز مسئولان را همراهی می کنند.

جمشیدی با اشاره به افزایش سرعت بیماریابی در بوشهر گفت: براساس نظر کارشناسان تا زمان کشف و تولید واکسن کرونا باید با این بیماری براساس رعایت دستورالعمل های بهداشتی زندگی کرد البته نباید به گونه ای رفتار کرد که مردم احساس کنند شرایط عادی است.

وی تاکید کرد: کارهای بزرگی در استان بوشهر در خصوص پیشگیری و کنترل بیماری کرونا انجام شده که باید قدر آنها را دانست در غیر اینصورت شرایط این استان خیلی سخت تر از سایر استان های دیگر می شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استان بوشهر در کنترل و مدیریت بیماری کرونا پیشرو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استان بوشهر در کنترل و مدیریت بیماری کرونا پیشرو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید