خبرنگاران بهره برداری از درمانگاه تامین اجتماعی عجب شیر تا خاتمه ماه جاری

به گزارش وبلاگ جی فورس، مراغه - خبرنگاران - رییس تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر گفت: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان با پیشرفت کاری حدود 99 درصد تا انتها تیرماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

خبرنگاران بهره برداری از درمانگاه تامین اجتماعی عجب شیر تا خاتمه ماه جاری

اردشیر پاشایی روز سه شنبه در بازدید از درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی عجب شیر اضافه نمود: با بهره برداری از این درمانگاه تخصصی، تحولی اساسی در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی عجب شیر انجام می گردد.

رییس تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر با اشاره به وجود بیش از 7 هزار بیمه شده اصلی که با خانواده این اعضا به بیش از 18 هزار نفر جمعیت شهری و روستایی تحت پوشش می رسد و همچنین یکهزار و 200 بازنشسته و مستمری بگیر در شهرستان، بر ضرورت تسریع در بهره برداری از این درمانگاه تاکید نمود.

پاشایی، گفت: این طرح در سال 86 و در زمینی به مساحت 2 هزار و 380 مترمربع با اعتبار اولیه 7میلیارد تومان شروع شد که بیش از این رقم هزینه شده است.

وی با بیان اینکه 14نفر به وسیله برگزاری آزمون در این درمانگاه جذب شده اند، اضافه نمود: این طرح در سه طبقه شامل بخش های پزشکان عمومی، متخصص، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی و گچ گیری، احیای قلب، دندانپزشکی طراحی شده و یک خودرو آمبولانس نیز پیش بینی شده است.

وی همچنین با اشاره به اهتمام سازمان تأمین اجتماعی برای برطرف مسائل درمانی بیمه شدگان گفت: ارتقاء فضای فیزیکی موجب تنوع خدمات و به تبع آن افزایش کیفیت خدمات خواهد شد که در نهایت رضایت بیمه شدگان را در پی خواهد داشت.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بهره برداری از درمانگاه تامین اجتماعی عجب شیر تا خاتمه ماه جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بهره برداری از درمانگاه تامین اجتماعی عجب شیر تا خاتمه ماه جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید