خبرنگاران تکذیب خبر وقوع قتل ناموسی در کنگان

به گزارش وبلاگ جی فورس، تهران- خبرنگاران- فرمانده انتظامی شهرستان کنگان خبر وقوع قتل ناموسی در شهر بنک از توابع این شهرستان را که اخیرا توسط شبکه های معاند در فضای مجازی منتشر شده است را تشریح کرد.

خبرنگاران تکذیب خبر وقوع قتل ناموسی در کنگان

به گزارش آدینه شب وبلاگ جی فورس از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رهام رضایی گفت: دو روز پیش خبری مبنی بر خودکشی دختر نوجوانی به مرکز فوریت های پلیس اعلام شد که تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی به همراه مقام قضائی در محل حادثه حضور یافتند.

وی اضافه کرد: در آنالیز های اولیه، معاینه جسد و محل وقوع خودکشی، هیچ گونه علائمی دال بر وقوع قتل در بدن این دختر نوجوان مشاهده نشد و جسد وی برای آنالیز های بیشتر و یافتن علت تامه فوت در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است.

او ادامه داد: مطالبی در فضای مجازی توسط رسانه های دشمن مطرح می گردد مبنی بر این که دختر نوجوانی چند روز پیش با انگیزه ناموسی توسط برادرش کشته شده و پزشکی قانونی نیز خفگی آن را تایید نموده است که این مطالب، شایعه بوده و تکذیب می گردد.

سرهنگ رضایی با اشاره به اینکه به محض اعلام خودکشی، پرونده مقدماتی تشکیل و یک تیم ویژه از کارآگاهان پلیس رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفته اند، اضافه کرد: خانواده متوفی در اظهارات خود به صراحت اعلام نموده اند موضوع فوت فرزندشان خودکشی است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه چنین اخباری در ادامه فضاسازی رسانه های معاند علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای برهم زدن جو روانی جامعه صورت می گیرد، گفت: نتیجه اقدامات بعدی متعاقبا به وسیله کانال خبری پلیس استان اعلام خواهد شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تکذیب خبر وقوع قتل ناموسی در کنگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تکذیب خبر وقوع قتل ناموسی در کنگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید