خبرنگاران سامانه 124 خراسان جنوبی هزار و 820 گزارش مردمی را دریافت کرد

به گزارش وبلاگ جی فورس، بیرجند - خبرنگاران - معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: هزار و 820 مورد گزارش مردمی در مدت اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از سامانه 124 دریافت و با آنالیز این گزارش ها سه میلیارد و 102 میلیون ریال در حق شاکیان برگشت داده شد.

خبرنگاران سامانه 124 خراسان جنوبی هزار و 820 گزارش مردمی را دریافت کرد

بنابر اعلام این سازمان علی تهوری روز سه شنبه گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی از 12 شهریور تا پنجم مهرماه ادامه داشت و در این مدت 151 پرونده تخلف برای واحدهای صنفی و غیر صنفی متخلف در خراسان جنوبی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه ارزش این تعداد پرونده متشکله یک میلیارد و 248 میلیون ریال است اضافه کرد: پرونده واحدهای صنفی متخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: آنالیز و رسیدگی به شکایت های مردمی در اجرای طرح نظارتی در اولویت قرار داده شده است.

وی اعلام نمود: از شروع اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس تا به امروز سه هزار و 617 مورد بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته که درج نکردن قیمت، ارائه نشدن فاکتور و گرانفروشی بیشترین تخلفات واحدهای مالی بوده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سامانه 124 خراسان جنوبی هزار و 820 گزارش مردمی را دریافت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سامانه 124 خراسان جنوبی هزار و 820 گزارش مردمی را دریافت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید