خبرنگاران شمار کشته های سرمای مرگبار آمریکا به 40 نفر رسید

به گزارش وبلاگ جی فورس، تهران- خبرنگاران- خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که موج شدید برف و سرما که در روزهای اخیر بخش های وسیعی از آمریکا بویژه ایالت تگزاس را فرا گرفته تا به امروز موجب جان باختن دست کم 40 نفر شده است.

خبرنگاران شمار کشته های سرمای مرگبار آمریکا به 40 نفر رسید

به گزارش روز آدینه وبلاگ جی فورس، مطابق با آمار ارائه شده توسط خبرگزاری آسوشیتدپرس شمار کشته شدگان موج سرما و یخبندان در سرتاسر ایالات متحده تا کنون به 40 نفر رسیده است.

براساس این گزارش، تعداد کشته ها به دلیل جان سپردن شماری از افراد در تگزاس به علت سرمازدگی و مسمومیت احتمالی با مونوکسیدکربن افزایش یافته است.

ایالت تگزاس در چند روز اخیر شاهد موج بی سابقه ای از یخبندان و سرما بوده و مرگ و میر ناشی از سرما به ویژه در منطقه هوستون متمرکز شده جایی که میلیون ها نفر همچنان به علت از کار افتادن پالایشگاه ها برق ندارند.

به گزارش آسوشیتدپرس، سرما در دیگر نقاط آمریکا قربانی داشته و در جنوب شرقی ایالات متحده نیز سه نفر در اثر گردباد جان خود را از دست دادند و چهار نفر دیگر در لوئیزیانا، آرکانزاس، اوکلاهما و تنسی از سرما کشته شدند.

با تشدید موج سرما، کاخ سفید اعلامیه اضطراری برای ایالت تگزاس را تصویب کرد و خواهان اعلامیه های مشابه در لوئیزیانا و اوکلاهاما شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شمار کشته های سرمای مرگبار آمریکا به 40 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شمار کشته های سرمای مرگبار آمریکا به 40 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید