خلاقیت زوج جوان و ساخت عروسک هایی متفاوت

به گزارش وبلاگ جی فورس، این زوج جوان که نام دارند، تحت عنوان هنری کاتیوشکا فعالیت می نمایند. این دو هنرمند خوش ذوق، در کار ساخت عروسک هایی متفاوت، هنری و دوست داشتنی هستند. در واقع آنها معتقدند عامل اصلی ازدواج شان نیز همین نکته بوده است، عشق برای خلق موجوداتی که گویی متعلق به دنیایی خیال انگیز و فانتزی هستند.

خلاقیت زوج جوان و ساخت عروسک هایی متفاوت

همه چیز با افکار و تخیلات کاسیا آغاز می گردد، او ایده های ذهنی خود را روی کاغذ آورده و جزئیات کار را معین می نماید. وقتی کارش به انتها می رسد، نوبت است که ادامه کار را پی بگیرد. او که مهندس شیمی است با بخش تکنیکی کار همانند مدل سازی اولیه و ساخت قالب نهایی درگیر است.

این عروسک ها صد در صد کار دست بوده و از برترین و باکیفیت ترین مواد در ساخت آنها استفاده شده است. به علاوه در ساخت هر کدام از آنها، کوچک ترین جزئیات نیز مد نظر قرار داشته و محصول نهایی کامل و بی عیب و نقص ارائه می گردد. این دو، محصولات خود را در سایت Estyبه فروش می رسانند.

قطعا آنها با تصویر ذهنی ما از عروسک های کلاسیک تفاوت دارند، اما به عنوان یک اثر هنری که حاصل ذوق و سلیقه و خلاقیت دو انسان خوش فکر است، جالب توجه و خواستنی اند. در ادامه همراه شما به تماشای گوشه ای از مجموعه عروسک های فانتزی کاتیوشکا خواهیم نشست.

شما این مجموعه را چگونه دیدید؟ کدام یک از این عروسک های عجیب و بامزه بیش از بقیه توجه شما را به خود جلب کرد. نظرات خود را با ما در وبلاگ جی فورس به اشترا ک بگذارید.

منبع katyushka- dolls

منبع: کجارو

به "خلاقیت زوج جوان و ساخت عروسک هایی متفاوت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاقیت زوج جوان و ساخت عروسک هایی متفاوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید