خودکشی بازیگر تئاتر در لایو اینستاگرام

به گزارش وبلاگ جی فورس، ظهر هجدهم شهریور ماه امسال بازیگر 40 ساله تئاتر، پستی در اینستاگرامش منتشر کرد و از دوستانش خواست تا در ساعت 12 شب شاهد لایو اینستاگرامی او از خودکشی اش باشند.

خودکشی بازیگر تئاتر در لایو اینستاگرام

دوستانش به تصور اینکه این سناریو بخشی از نمایشنامه جدید اوست، موضوع را جدی نگرفتند.

ساعت 12 شب تعدادی از دوستانش به صفحه او مراجعه کرده و شاهد لایو اینستاگرامی او بودند. آقای بازیگر ابتدا تصویری از ماه و بعد تصویری از خودش که در خودرویی نشسته بود را نشان داد و حرف هایی درباره مرگ و اینکه دیگر نمی خواهد در این زندگی باشد گفت و ارتباطش را قطع کرد. همه دوستانش نگران او بودند و حتی با پلیس و اورژانس تماس گرفتند و برای نجات وی کمک خواستند؛ اما معلوم نبود او کجاست و چه بلایی سرش آمده است.

زمان کوتاهی از این ماجرا نگذشته بود که مردی با سازمان آتش نشانی لواسانات تماس گرفت و گفت که قرص خورده و در حال مرگ است. او چندبار با آتش نشانی تماس گرفت، اما به درستی نمی گفت کجاست. اپراتور آتش نشانی شماره تلفن آن مرد را به مسئول شیفت آتش نشان ها داد که بعد از صحبت معین شد، این مرد در حوالی سد لتیان خودکشی کرده است. تیم امدادی راهی محل شده و مرد جوان به بیمارستان منتقل شد و از مرگ نجات یافت. هنوز معلوم نیست او با چه انگیزه ای دست به خودکشی زده و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

منبع: فرارو

به "خودکشی بازیگر تئاتر در لایو اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی بازیگر تئاتر در لایو اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید