رحیم زاده: لحظاتی از بازی احساس کردم خطای داوری وجود داشت، با یک بازی چیزی معین نمی گردد

به گزارش وبلاگ جی فورس، سرمربی تیم هندبال سپاهان گفت: با احترام به داوران از آنها می خواهم که اگر در موردی صوت می زنند، برای دو طرف باشد.

رحیم زاده: لحظاتی از بازی احساس کردم خطای داوری وجود داشت، با یک بازی چیزی معین نمی گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ جی فورس، مجید رحیم زاده پس از شکست تیمش برابر ذغال سنگ در هفته نخست لیگ برتر هندبال گفت: بازی حساسی بود و تیم مقابل ما نیز خوب بود و چند ماهی است که کار کردند و به کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می گویم. فکر می کنم شکست تیم ما با اختلاف یک گل با اشتباه داوری بوده است و با احترام به داوران از آنها می خواهم که اگر قانونی صوت می زنند برای دو طرف باشد و اگر برای یک طرف خطایی می گیرند برای طرف مقابل هم همان خطا را بگیرند تا برای من مربی و تیم و باشگاه شبهه ایجاد نگردد که شاید به نفع گرفته اند.

وی درادامه اضافه کرد: اشتباه داوری مانند اشتباه مربی و بازیکنان جزئی از بازی است و ما باخت خود را قبول داریم اما در بعضی لحظات احساس کردم که خطای داوری وجود دارد.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه سپاهان هنوز شانس قهرمانی دارد، گفت: مسلما با یک بازی چیزی تعیین نمی گردد بازی های اول سخت است و در ادامه تیم ها بررسی می شوند. ما شناختی از این تیم نداشتیم اما چون چند بازی تدارکاتی داشتیم آنها از ما شناخت داشتند اما تیم آنها کاملا جدید بود. ابتدای راه هستیم در ادامه بازی ها تیم و بازیکنان خودشان را جمع می نمایند و بازی های خوبی را شاهد خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رحیم زاده: لحظاتی از بازی احساس کردم خطای داوری وجود داشت، با یک بازی چیزی معین نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحیم زاده: لحظاتی از بازی احساس کردم خطای داوری وجود داشت، با یک بازی چیزی معین نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید