رن، روگانی را از یوونتوس و دالبرت را از اینتر قرض گرفت

به گزارش وبلاگ جی فورس، باشگاه رن فرانسه دو بازیکن از تیم های فوتبال یوونتوس و اینتر را به صورت قرضی به خدمت گرفت.

رن، روگانی را از یوونتوس و دالبرت را از اینتر قرض گرفت

به گزارش وبلاگ جی فورس، باشگاه رن از جذب قرضی دانیله روگانی مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس اطلاع داد. مدت قرارداد بازیکن ایتالیایی با تیم فرانسوی یک ساله بدون بند خرید قطعی و رقم آن 1.5 میلیون یورو گزارش شده است. همچنین باشگاه رن متعهد شد که کل حقوق روگانی را بپردازد.

روگانی که از فصل 16-2015 در تیم اصلی باشگاه یوونتوس بوده است، با حضور مدافعانی مانند جورجو کیه لینی، لئوناردو بونوچی، ماتیس دلیخت و مریح دمیرال شانس چندانی برای بازی در ترکیب اصلی بانوی پیر نداشت و به همین دلیل ترجیح داد به تیمی ملحق گردد که در فصل اخیر عملکرد و نتایج قابل قبولی در فرانسه کسب نموده است.

با توجه به اینکه قرارداد روگانی قرضی است و بند خرید قطعی اجباری یا اختیاری هم ندارد او تابستان سال آینده باید به تورین برگردد، هر چند متن بیانیه باشگاه یوونتوس برای اعلام انتقال او به فرانسه چنین چیزی را نشان نمی دهد. در بیانیه این باشگاه آمده :راه یوونتوس و دانیله از هم جدا شده است. این مدافع در این فصل به صورت قرضی برای رن بازی می نماید. به این ترتیب داستان بین دانیله و بانوی پیر که پر از پیروزی و پیشرفت و رضایت دو جانبه بود به انتها رسید. در انتها این داستان خوب، ما فقط می توانیم از دانیله تشکر کنیم.

در همین حال باشگاه اینتر هم با انتشار بیانیه ای رسمی اظهار داشت که دالبرت انریکه، دفاع چپ برزیلی خود را برای یک فصل به تیم رن قرض داده است که این قرارداد دارای بند خرید قطعی اختیاری است. دالبرت فصل گذشته هم به صورت قرضی برای فیورنتینا بازی می کرد اما باشگاه فلورانسی او را نگه نداشت و به این ترتیب تابستان سال جاری به نراتزوری برگشت.

ژ

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رن، روگانی را از یوونتوس و دالبرت را از اینتر قرض گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رن، روگانی را از یوونتوس و دالبرت را از اینتر قرض گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید