روحانی تمایل ندارد تا سرنوشت ارزهای جهانگیری تعیین شود، احتمال درگیری نزدیکان رئیس جمهور در تخلف ارزی

به گزارش وبلاگ جی فورس، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: شخص آقای روحانی تمایلی ندارد سرنوشت ارزهای جهانگیری معین شود؛ چون احتمالاً نزدیکان و وابستگان رئیس جمهور درگیر این ارزها شده اند.

روحانی تمایل ندارد تا سرنوشت ارزهای جهانگیری تعیین شود، احتمال درگیری نزدیکان رئیس جمهور در تخلف ارزی

محمدصادق کوشکی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری وبلاگ جی فورس، درباره گزارش دیوان محاسابت در خصوص سرنوشت نامعلوم 4 میلیارد و 800 میلیون دلار ارز چهار هزار و 200 تومانی و واکنش تند دولت به این گزارش اظهار کرد: ماجرای ارزهایی که در سال 97 واگذار شد و بحران ارزی پس از آن برای مردم مهم و حائز اهمیت است؛ چون رقم بالایی از ارز چهار هزار و 200 تومانی در آن سال واگذار شده و سرنوشت آن مبهم است.

وی افزود: به نظر می رسد که دولت به خصوص شخص آقای روحانی تمایلی ندارند سرنوشت ارزهای جهانگیری معین شود و شاید دلیل این عدم تمایل به این مسئله بازشود که نزدیکان و وابستگان رئیس جمهور و اطرافیانش درگیر این ارزها شده باشند.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه بحران کرونا در مقطعی اجازه مطالبه گری را نداده بود، بار دیگر فضای مطالبه گری در جامعه زنده شده است، گفت: مجلس یازدهم و قوه قضائیه باید این مسئله و مطالبه مردم را به جد پیگیری کنند و نباید از حاشیه سازی و حملات دولت واهمه داشته باشند.

به گفته کوشکی؛ رئیس جمهور با واکنش تند به گزارش دیوان محاسبات درصدد ایجاد حاشیه امن برای خود و اطرافیانش است و قطعاً از این به بعد این واکنش ها شدت خواهد گرفت، اما مجلس و قوه قضائیه نباید تحت تأثیر حملات دولت قرار بگیرند.

4079/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "روحانی تمایل ندارد تا سرنوشت ارزهای جهانگیری تعیین شود، احتمال درگیری نزدیکان رئیس جمهور در تخلف ارزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی تمایل ندارد تا سرنوشت ارزهای جهانگیری تعیین شود، احتمال درگیری نزدیکان رئیس جمهور در تخلف ارزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید