ریاضی: حضور تیم خراسان رضوی در لیگ کشتی قطعی نشده است، کشتی گیران را نباید بیش از این رها کرد

به گزارش وبلاگ جی فورس، رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی معتقد است باید حتماً برنامه ای اجرا شود که کشتی گیران، بیش از این به حال خود رها نشوند.

ریاضی: حضور تیم خراسان رضوی در لیگ کشتی قطعی نشده است، کشتی گیران را نباید بیش از این رها کرد

سیدمسعود ریاضی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ جی فورس، درباره اینکه گفته می شود تیمی از خراسان رضوی در مسابقات لیگ برتر کشتی حضور پیدا می کند، گفت: هنوز این اتفاق قطعی نشده است. استاندار درباره کمک به تیمداری قولی داده که هنوز عملی نشده است. ما از آنها خواستیم یا اسپانسری را به ما معرفی کنند و یا مبلغی را به تیم به عنوان کمک بدهند.

وی در مورد اینکه آیا امکان برگزاری لیگ برتر کشتی در این شرایط وجود دارد یا خیر، شرح داد: به هرحال باید شرایط برای کشتی گیران امن باشد که برگزاری مسابقات میسر شود. فدراسیون هم قطعاً موافق برگزاری مسابقات در این شرایط بحرانی نیست. امیدوارم بعد از گذر از این بحران بتوانیم شاهد برگزاری مسابقات به صورت متمرکز باشیم. در این شرایط هرچه اسپانسر پای کار بیاوریم، فایده ای ندارد، چون معلوم نیست از چه زمانی امکان برگزاری مسابقات وجود دارد. احساس می کنم وقتی بستر کار فراهم شد، بهتر می شود اسپانسر را به حضور در مسابقات ترغیب کرد.

رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی در مورد اینکه ژاپنی ها تمرینات کشتی خود را آغاز کرده اند، اظهار داشت: ما هم باید تمهیداتی را در نظر بگیریم که کشتی گیران را باز هم دور هم جمع کنیم. به نظرم بچه ها دیگر خیلی به حال خودشان رها شده اند و این باعث بی انگیزگی می شود. شاید این کار از عهده هیئت ها برنیاید، اما فدراسیون می تواند بچه ها را دور هم جمع کند و آنها بیش از این به حال خود رها نباشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ریاضی: حضور تیم خراسان رضوی در لیگ کشتی قطعی نشده است، کشتی گیران را نباید بیش از این رها کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریاضی: حضور تیم خراسان رضوی در لیگ کشتی قطعی نشده است، کشتی گیران را نباید بیش از این رها کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید