ستاره حرفه ای اسپانیایی در فکر بازگشت به لیکرز

به گزارش وبلاگ جی فورس، ستاره اسپانیایی و پیشین تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز در آرزوی بازگشت به این تیم است.

ستاره حرفه ای اسپانیایی در فکر بازگشت به لیکرز

به گزارش وبلاگ جی فورس، پائو گسول، ستاره حرفه ای و اسپانیایی تیم پورتلند تریل بلیزرز کوشش زیادی کرد تا از نیمکت این تیم جدا گردد و فرصتی برای بازی پیدا کند، اما هرگز نتوانست پس از جراحی پایش به شرایط مطلوب بازگردد و خاتمه از ترکیب تیم پورتلند کنار گذاشته شد.

او تصمیم داشت بازنشسته گردد و از طرفی می خواست برای تیم ملی اسپانیا در المپیک بازی کند که المپیک هم به سال آینده موکول شد. گسول به همین دلیل می خواهد یک سال دیگر در NBA بازی کند. این بیستمین سال حضور او در لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکاست.

پائو گسول در خصوص بازگشت به NBA و احتمال بازی برای تیم لس آنجلس لیکرز که در آن محبوبیت زیادی دارد، گفت: این موضوعی است که به آن فکر می کردم تا شاید بتوانم آخرین سال بازی خود را در لیکرز بگذرانم. این یک ایده خارق العاده است، ولی حقیقت همواره طوری نیست که باب میل شما باشد.

وی ادامه داد: من ارتباط خوبی با جینی باس، مالک تیم لیکرز و مردم لس آنجلس دارم که برای همواره این ارتباط و احساس در قلب من زنده خواهد بود. باید ببینیم که در نهایت چه پیش می آید.

گسول در کنار کوبی برایانت، اسطوره فقید تیم لیکرز دو بار به عنوان قهرمانی NBA رسیده است، ولی در حال حاضر و در پست او، دوایت هاوارد، جاواله مک جی و آنتونی دیوس در اختیار تیم لیکرز هستند. گسول 40 ساله، قبل از هر چیزی باید سلامت فیزیکی خود را به باشگاه آینده اش اثبات کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ستاره حرفه ای اسپانیایی در فکر بازگشت به لیکرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره حرفه ای اسپانیایی در فکر بازگشت به لیکرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید