سوغات سه امتیازی استقلال از تبریز

به گزارش وبلاگ جی فورس، تهران (پانا) - استقلال با پیروزی مقابل تراکتور در هفته هجدهم لیگ برتر در صدرجدول 44 امتیازی شد.

سوغات سه امتیازی استقلال از تبریز

در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال تیم های تراکتور و استقلال در استادیوم بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با تک گل امیرحسین حسین زاده به پیرروزی رسید و درصدرجدول 44 امتیازی شد.

دو تیم بازی محتاطانه و تقریبا کسل کننده ای را در طول بازی به نمایش گذاشتند. جدی ترین موقعیت بازی هم در دقیقه هشتم روی اشتباه مدافع تراکتور خلق شد که توپ با برخورد ناگهانی به او، تغییر راستا داد و به دیرک دروازه اخباری برخورد کد. در سایر دقایق، مدافعان دو تیم اجازه خلق موقعیت گل را ندادند. در ادامه و در دقیقه 41، کوین یامگا پشت سر مدافعان تراکتور صاحب موقعیت شد که نادر محمدی برای دفع توپ خطر کرد و ضربه او به سمت دروازه تراکتور رفت و از کنار دیرک دروازه راهی اوت شد. این کرنر هم خطرناک بود اما اخباری ضربه ژستد را مهار کرد. در دقیقه 52 یامگا سرتوپ خوبی زد و در محوطه جریمه نهاده شد اما ضربه او را اخباری به کرنر فرستاد. در دقیقه 72 وریا غفوری از پشت محوطه اقدام به شوتزنی کرد که اخباری توپ را به کرنر فرستاد. در دقیقه 74 شوت سلمانی از روی ضربه ایستگاهی با اختلاف به بیرون رفت. در دقیقه 70 امیرحسین حسین زاده در موقعیت تک به تک با اخباری پیروز شد گل اول استقلال را به ثمر برساند.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، محمد دانشگر، مهدی مهدی پور، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، عزیز آمانوف، امیرحسین حسین زاده، کوین یامگا و رودی ژستد.

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، آرش قادری، نادر محمدی، ابوالفضل رزاق پور، عبدالله ناصری، مهدی کیانی، شاهین ثاقبی، سامان نریمان دنیا، پیمان بابایی و رضا دهقان.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سوغات سه امتیازی استقلال از تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوغات سه امتیازی استقلال از تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید