سولسشایر: هندرسون می تواند دروازه بان شماره یک منچستریونایتد باشد

به گزارش وبلاگ جی فورس، سرمربی نروژی شیاطین سرخ معتقد است دروازه بان جوان این تیم می تواند روزی دروازه بان اول منچستریونایتد گردد.

سولسشایر: هندرسون می تواند دروازه بان شماره یک منچستریونایتد باشد

به گزارش وبلاگ جی فورس، دین هندرسون، دروازه بان 23 ساله منچستریونایتد که در فصول گذشته به طور قرضی در تیم هایی استوک پورت کانتی، گریمسبی تاون و شروزبری تاون بازی نموده، از سال 2018 به طور قرضی در شفیلدیونایتد حضور دارد و یاری شایانی به این تیم برای صعود به لیگ برتر انگلیس کرد. نمایش های درخشان وی در ترکیب این تیم در سطح اول فوتبال باشگاهی انگلیس باعث شده تا بحث بازگشت او به منچستریونایتد در خاتمه فصل مطرح گردد، جایی که می تواند رقیب سرسختی برای داوید دخه آ 29 ساله برای ایستادن در درون دروازه سرخپوشان منچستر باشد.

اولگنار سولسشایر در مورد دروازه بان جوان منچستریونایتد که دوران قرضی درخشانی در شفیلدیونایتد داشته، گفت: دین هندرسون در طول سال های اخیر انتخاب های خوبی نموده و پیشرفت شگفت انگیزی داشته است. ما به دنبال این هستیم که ببینیم او فصل بعد باید کجا بازی کند اما هنوز در این خصوص تصمیم گیری ننموده ایم. هندرسون این فصل تجربه فوق العاده ای با شفیلدیونایتد در لیگ برتر کسب کرد و با عملنمودهایی که از خود به نمایش گذاشت، ثابت کرد می تواند دروازه بان شماره یک تیم ملی انگلیس و دروازه بان شماره یک منچستریونایتد در مقطعی باشد.

در حال حاضر دروازه بان اول منچستریونایتد، داوید دخه آ اسپانیایی است که در سال 2011 از اتلتیکومادرید به شیاطین سرخ ملحق شد و سپتامبر گذشته بود که قرارداد چهار ساله جدیدی را با این باشگاه انگلیسی امضا کرد.

منچستریونایتد با از سرگیری لیگ برتر انگلیس، آدینه شب در خانه تاتنهام به میدان خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولسشایر: هندرسون می تواند دروازه بان شماره یک منچستریونایتد باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: هندرسون می تواند دروازه بان شماره یک منچستریونایتد باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید