شاعری: زنده به گور کردن جوجه ها محکوم است ، وزارت جهاد کشاورزی باید مقصرین این ماجرا را معرفی کند

به گزارش وبلاگ جی فورس، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: مقصرین این اتفاق باید از سوی وزارت جهاد کشاورزی و نهادهای ذیربط شناسایی شوند و نگذارند در این شرایط مالی و کرونا عده ای سودجو با روح و روان مردم بازی نمایند.

شاعری: زنده به گور کردن جوجه ها محکوم است ، وزارت جهاد کشاورزی باید مقصرین این ماجرا را معرفی کند

علی محمد شاعری عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در تبادل نظر با خبرنگار پارلمانی وبلاگ جی فورس، درباره مسئله زنده به گور کردن جوجه ها در کشور گفت: این حرکت زشت و ناپسند به شدت محکوم است و کسانی که پشت ماجرا هستند به زودی به میز پای محاکمه کشانده خواهند شد.

وی ادامه داد: من از ستاد تنظیم بازار درخواست دارم که به این مسئله ورود کند زیرا این اتفاق باعث می گردد که قیمت گوشت سفید در بازار بالا برود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس بیان داشت: مقصرین این اتفاق باید از سوی وزارت جهاد کشاورزی و نهادهای ذی ربط شناسایی بشوند و نگذارند در این شرایط مالی و کرونا عده ای سودجو با روح و روان مردم بازی نمایند.

شاعری تاکید نمود: قطعا در جلسه کمیسیون کشاورزی این موضوع آنالیز خواهد شد و از نهادهای ذی ربط در این جلسه دعوت به عمل می آید تا در این رابطه توضیحات خودشان را به ما ارائه دهند.

نماینده بهشهر نکا و گلوگاه با اشاره به شروع شدن ماه رمضان گفت: شاید معدوم کردن جوجه ها باعث افزایش قیمت گوشت سفید در بازار بگردد و از دولت درخواست داریم مانع این اتفاق بگردد زیرا تا زمان هست برای تامین مایحتاج مردم از جمله گوشت سفید اقدام کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شاعری: زنده به گور کردن جوجه ها محکوم است ، وزارت جهاد کشاورزی باید مقصرین این ماجرا را معرفی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاعری: زنده به گور کردن جوجه ها محکوم است ، وزارت جهاد کشاورزی باید مقصرین این ماجرا را معرفی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید