شورای عالی هواپیمایی کشوری درباره نرخ هر ساعت جایگاه، پرواز تصمیم گیری می نماید

به گزارش وبلاگ جی فورس، تهران (پانا) - سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری می گوید در جلسه بعدی شورای عالی هواپیمایی کشوری درباره نرخ هر ساعت صندلی-پرواز تصمیم گیری می گردد.

شورای عالی هواپیمایی کشوری درباره نرخ هر ساعت جایگاه، پرواز تصمیم گیری می نماید

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، سیاوش امیرمکری، سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به جلسه کمیته کارشناسی درباره نرخ هر ساعت صندلی-پرواز توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در آن جلسه کارشناسی درباره اعداد و ارقامی که انجمن شرکت های هواپیمایی ارائه داد، برای سازمان هواپیمایی کشوری سوالاتی پیش آمد. این نرخ مجددا به وسیله کارشناسان هواپیمایی کشوری مورد آنالیز نهاده شد و در جلسه بعدی شورای عالی هواپیمایی کشوری دوباره مطرح شد.

وی ادامه داد: اختلاف نظر انجمن شرکت های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری در مورد نرخ یک ساعت صندلی-پرواز هنوز رفع نشده و این مساله به شورا گزارش شده است. قرار بر این شد که شورای عالی هواپیمایی کشوری در جلسه بعدی این نرخ را نهایی کند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در نشست پیشین شورای عالی هواپیمایی کشوری درباره افزایش نرخ بلیت هواپیما، تعیین شد که بین سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت های هواپیمایی درباره نرخ هر ساعت صندلی-پرواز هواپیما در کشور اختلاف نظر وجود دارد که مقرر شد این اختلاف در یک کمیته کارشناسی با حضور نمایندگان دو طرف و کارشناسان مستقل به بحث و آنالیز گذاشته گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "شورای عالی هواپیمایی کشوری درباره نرخ هر ساعت جایگاه، پرواز تصمیم گیری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای عالی هواپیمایی کشوری درباره نرخ هر ساعت جایگاه، پرواز تصمیم گیری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید