صدور 53 موافقت اصولی برای ایجاد تاسیسات گردشگری در استان کرمان

به گزارش وبلاگ جی فورس، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمان از صدور 53 فقره موافقت اصولی برای ایجاد و راه اندازی طرح های گردشگری در سال گذشته در این استان خبر داد.

صدور 53 موافقت اصولی برای ایجاد تاسیسات گردشگری در استان کرمان

به گزارش وبلاگ جی فورس به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان، رضا بردبار با اشاره به اینکه در سال گذشته با توجه به درخواست های ارائه شده توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی 53 فقره موافقت اصولی ویژه طرح های گردشگری این استان صادر شد، اظهار کرد: این تعداد موافقت اصولی برای اجرای پروژه های گردشگری چون اقامتگاه بوم گردی، مجتمع گردشگری، واحد پذیرایی بین راهی، هتل و... با حجم سرمایه گذاری بالغ به 2880 میلیارد ریال در استان صادرشده است.

او بابیان اینکه از هرگونه سرمایه گذاری که منجر به توسعه و تقویت صنعت گردشگری استان شود استقبال می کنیم، اضافه نمود: تمام تلاش اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آماده سازی زیرساخت های لازم برای ایجاد و راه اندازی زیرساخت های گردشگری است که خوشبختانه تا به امروز به خوبی انجام گرفته است.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان دارای ظرفیت ها و جاذبه های متنوع گردشگری زیادی است، گفت: امیدواریم بتوانیم در سال جدید که سال جهش تولید نام گرفته با تقویت زیرساخت های بخش گردشگری گام های مؤثری برای افزایش اشتغال زایی و رونق حوزه گردشگری استان برداریم.

منبع: میراث آریا

به "صدور 53 موافقت اصولی برای ایجاد تاسیسات گردشگری در استان کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور 53 موافقت اصولی برای ایجاد تاسیسات گردشگری در استان کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید