عرق گیر صورتی، کار دست سارق حرفه ای داد

به گزارش وبلاگ جی فورس، سارقی که پیش از این 13 بار به زندان افتاده بود، این بار به دلیل سرقت از یک مغازه دستگیر شد.

عرق گیر صورتی، کار دست سارق حرفه ای داد

به گزارش وبلاگ جی فورس به نقل از ایسنا، مدتی قبل خبری مبنی بر سرقت همزمان چهار مغازه در محدوده شهرک ولیعصر به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع داده شد که به دنبال آن تیمی از ماموران برای آنالیز موضوع به محل اعزام شد و تحقیقات خود را شروع کردند که در جریان آن معین شد سرقتها از سوی فردی اجرا شده که صورتش را پوشانده است.

در ادامه تصاویر بیشتری از دوربین های مداربسته جمع آوری و مشاهده شد. بازرسی این تصاویر نشان داد که متهم گرچه صورتش را پوشانده است، اما در زیر پیراهش عرق گیری صورتی رنگ به تن نموده است که همین موضوع به عنوان سرنخی برای دستگیری این فرد در پفراینده نهاده شد.

ساعاتی بعد در حالی که معینات ظاهری دزد به تیم های گشتی اعلام شده بود، یک گروه از ماموران کلانتری با مرد جوانی روبه رو شدند که زیرپیراهنی صورتی رنگ به تن داشت همین موضوع نیز شک ماموران را برانگیخت و اقدام به آنالیز هویت وی کردند که معین شد این فرد از متهمان سابقه داری است که پیش از این 13 بار به زندان افتاده است.

به همین دلیل نیز متهم به مقر انتظامی منتقل شد و گرچه سعی داشت خود را بیگناه نشان دهد، اما با مشاهده تصاویر دوربین مداربسته و عرقگیر صورتی رنگی که به تن داشت به ناچار لب به اعتراف باز کرد و به جرم خود اعتراف کرد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران عظیم با تایید این خبر اعلام نمود که این متهم که 13 سابقه زندان در پفراینده اش دارد تا کنون به شش فقره سرقت اعتراف نموده است که تحقیقات در پفراینده اش ادامه دارد و خودش نیز برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "عرق گیر صورتی، کار دست سارق حرفه ای داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرق گیر صورتی، کار دست سارق حرفه ای داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید