(عکس) مهدی رحمتی: قتل عمد و خیانت نکنید!

به گزارش وبلاگ جی فورس، خبر اعلام شدن تست کرونای برخی از بازیکنان و عوامل تیم های لیگ برتری، موجب ترس و استرس تعدادی از نفرات باشگاه ها شده و آن ها در صحبت هایی جداگانه از مسؤولان ذی ربط درخواست لغو یا تعویق بازی ها را داشتند.

(عکس) مهدی رحمتی: قتل عمد و خیانت نکنید!

سید مهدی رحمتی، دروازه بان شهرخودرو مشهد با انتشار تصویری از یک خبر که نشان از شرایط قرمز کرونایی در مشهد می دهد، اظهار کرد: فارغ از همه بحث های طرفداری، باید کارشناسی به ادامه برگزاری لیگ پرداخته شود. امروز مشهد در شرایط قرمز واقع شده است و تست کرونای بیش از 15-10 نفر از بازیکنان و عوامل تیم ها مثبت شده است.

او ادامه می دهد: مسوولان تصمیم گیر! برای یک بار هم شده، تصمیم عاقلانه بگیرید که بعداً پشیمان نشوید و خیانت عمد خود را گردن اشخاص دیگر نیاندازید. بازی کردن با جان و زندگی افراد شوخی نیست و خیلی راحت و سطحی از آن نگذرید. این بار تصمیم در حد انتصاب اشتباه و رای ناعادلانه نیست، بلکه حفظ تندرستی افراد است.

دروازه بان شهر خودرو اضافه نمود: بازیگوشی و خودخواهی نکنید که این بار اگر تصمیم غلط بگیرید و بر اثر آن تصمیم، خدایی ناکرده جان شخصی به خطر افتاد، قتل عمد است و دستگاه قضایی و مردم باید افراد خاطی را محاکمه کنند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "(عکس) مهدی رحمتی: قتل عمد و خیانت نکنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) مهدی رحمتی: قتل عمد و خیانت نکنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید