فدراسیون فوتسال زنان را فراموش نموده، برای ادامه کار دلسرد شدیم

به گزارش وبلاگ جی فورس، فرزانه توسلی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره سطح کیفی مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان گفت: نسبت به سال گذشته سطح کیفی رقابت ها کاهش یافته است. به غیر از چند تیم سایر تیم ها شرایط خوبی ندارند چرا که اسپانسرهای کمی در فوتسال وجود دارد و بیشتر ملی پوشان در چند تیم پخش می شوند همین مساله باعث کاهش سطح کیفی مسابقات شده است. سال گذشته تیم های مشهد و سایپا حضور داشتند اما سال جاری این دو تیم کناره گیری کردند و بازیکنان دو تیم جذب یک تیم شدند.

فدراسیون فوتسال زنان را فراموش نموده، برای ادامه کار دلسرد شدیم

وی درباره شرایط تیم نصر فردیس گفت: یکی از تیم های پرمهره مسابقات هستیم، ابتدای فصل آنطور که باید نتوانستیم امتیازات را کسب کنیم چرا که بازیکنان به هماهنگی نرسیده بودند، با گذشت زمان هماهنگی به وجود آمد و امیدوارم بتوانیم در ادامه امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

ملی پوش فوتسال زنان درباره به انزوا رفتن این رشته گفت: واقعاً دلسرد شده ایم. در فوتسال زنان آنطور که باید پشتوانه سازی برای تیم ملی رخ نداده و در صورت کنار رفتن ملی پوشان، تیم ملی به مشکل خواهد خورد. متاسفانه شرایط کرونایی و لغو رقابت ها باعث شد تا فدراسیون فوتسال زنان را به فراموشی بسپارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فدراسیون فوتسال زنان را فراموش نموده، برای ادامه کار دلسرد شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتسال زنان را فراموش نموده، برای ادامه کار دلسرد شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید