فرنوش نوبخت روز خبرنگار را تبریک گفت

به گزارش وبلاگ جی فورس، مهندس فرنوش نوبخت نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسب هفدهم مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت.

فرنوش نوبخت روز خبرنگار را تبریک گفت

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ جی فورس، هفدهم مرداد فرصت مغتنمی برای بزرگداشت روز حق جویی و پاسداشت قلم انسان های آزاده ای است که برای دستیابی به حقیقت و فراوری و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فروگذار نمی نمایند و بدون هیچ چشم داشتی، آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار داده اند ودر راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم به وسیله اطلاعات دقیق و به تصویر کشیدن عینی از واقعیت اهتمام ورزیده اند.

اما این نکته رانباید فراموش کرد که برای مقابله با دشواری ها و مخاطرات کشور گاهی رزمندگان پیشگام در خط مقدم مبارزه هستند و گاهی پزشکان و پرستاران، ازخودگذشتگی می نمایند، اما در زمانی که تمام این مسائل پیش می آید وبلاگ جی فورس و اصحاب رسانه در میدان حاضر هستند و به وظایفشان عمل می نمایند، وظیفه آن ها نشان دادن خطرات و فعالیت های دیگران است.

با شیوع ویروس کرونا وبلاگ جی فورس کوشش زیادی دارند تا مصوبات نهاد های مسئول را برای پیشگیری از ویروس کرونا به مردم اطلاع رسانی نمایند و با تهیه گزارش های متنوع در مورد فعالیت های سازمان ها و شرکت های مختلف کشور به خصوص خدمات همکارانم درشرکت بهره برداری متروی تهران کوشش می نمایند تا از حجم این بحران و پیامد های آن بکاهند.

با گرامیداشت یاد شهید صارمی روز خبرنگار را به تمامی فعالان این عرصه خصوصا وبلاگ جی فورس حوزه اجتماعی و شهری تبریک عرض نموده؛ از کوشش های این عزیزان در زمینه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تقدیر و قدردانی می نمایم. امید است در سایه الطاف خداوند منان سلامت و تندرست باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فرنوش نوبخت روز خبرنگار را تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرنوش نوبخت روز خبرنگار را تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید