محمدرضا حیاتی از سازش با کرونا و ممنوع الکاری می گوید

به گزارش وبلاگ جی فورس، محمدرضا حیاتی که در روزهای اخیر مطالبی درباره ممنوع الکاری اش در تلویزیون عنوان می گردد، این اتفاق را موقتی خواند و گفت: من مسئله ای با کسی ندارم و ان شاءالله این مشکل هم موقتی است.او در اظهار نظری درباره گذراندن روزهای کرونایی هم چنین گفت: باید با خیلی از مسائل روز کنار آمد. با مسائل دائمی هم باید کنار آمد؛ همان طور که می گویند با کرونا باید کنار آمد با خیلی از مسائل دیگر که دائمی است هم باید کنار آمد.

محمدرضا حیاتی از سازش با کرونا و ممنوع الکاری می گوید

این گوینده باسابقه خبر در گفت وگویی با وبلاگ جی فورس درباره شرایط این روزهای مردم و زندگی در سایه کرونا گفت: الان زندگی تقریبا عادی شده است و دیگر قرنطینه ای وجود ندارد. من نزدیک به یک ماه سر کار نرفتم و در قرنطینه بودم اما بعد از آن با توجه به اعلام دولت، تقریبا همه به زندگی عادی برگشته اند. متاسفانه مشکل کرونا هنوز هست و برطرف نشده است و هنوز هم می گویند اپیدمی ادامه دارد اما خیلی از مردم فکر می نمایند تمام شده است و دیگر رعایت نمی نمایند و این نگران نماینده است.

این گوینده فعالیت هایش در دوران قرنطینه را این گونه توضیح داد: بیشتر به کارهایی که علاقه دارم پرداختم. رسانه و برنامه های تلویزیونی را دنبال کردم و کتاب خواندم. سریال ها را هم تماشا کردم.

حیاتی احتیاط را به مردم توصیه کرد و گفت: به مردم توصیه می کنم تا خیلی مواظب باشند این مسئله شوخی بردار نیست. از مردم می خواهم موارد ایمنی را که از سوی وزارت بهداشت توصیه می گردد رعایت نمایند تا خدایی ننموده آمار ابتلا به کرونا بالا نرود. در یکی دو روز اخیر شنیدم که آمار ابتلا بالا رفته است و پیک دوم بیماری آغاز شده است؛ ان شاءالله که این طور نباشد و مردم بتوانند زندگی شان را بنمایند.

این گوینده که تا به امروز اخبار تلخ و شیرین مهمی را از تلویزیون برای مردم بازگو نموده است، در پاسخ به این پرسش که راهکار کنار آمدن با اخبار تلخ این روزها چیست؟ گفت: اخبار بد زیاد است و آدم ناچار است تا حدودی با آن بسازد و چاره ای ندارد. باید با خیلی از مسائل روز کنار آمد. با مسائل دائمی باید کنار آمد همان طور که می گویند با کرونا باید کنار آمد با خیلی از مسائل دیگر که دائمی است هم باید کنار آمد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محمدرضا حیاتی از سازش با کرونا و ممنوع الکاری می گوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدرضا حیاتی از سازش با کرونا و ممنوع الکاری می گوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید