مددی: غفوری می تواند نقش پررنگی در صعود تیم ملی به جام جهانی داشته باشد، اشتباهات داوری برای استقلال نگران کننده است

به گزارش وبلاگ جی فورس، احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال تأکید کرد که وریا غفوری استحقاق پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد.

مددی: غفوری می تواند نقش پررنگی در صعود تیم ملی به جام جهانی داشته باشد، اشتباهات داوری برای استقلال نگران کننده است

به گزارش وبلاگ جی فورس، احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در گفت وگو با رسانه رسمی این باشگاه درباره دعوت نشدن وریا غفوری به تیم ملی، گفت: بدون هیچ شکی وریا غفوری امروز بهترین مدافع راست فوتبال ایران است و استحقاق پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی را دارد. من مطمئنم که کادر فنی تیم ملی در اردوهای بعدی حق کاپیتان استقلال را به او می دهد و ما وریای عزیز را در تیم ملی خواهیم دید.

وی در ادامه اضافه نمود: باشگاه استقلال و طرفدارانش همیشه حامی کاپیتان تیم خود هستند و مطمئناً وریا می تواند در رساندن تیم ملی به جام دنیای نقش پررنگی داشته باشد.

سرپرست باشگاه استقلال با ابراز نگرانی از شرایط داوری ملاقات آبی پوشان مقابل مس رفسنجان در هفته نخست لیگ برتر هم گفت: در بازی قبلی تیم استقلال، علاوه بر دو پنالتی، حداقل یک کارت زرد اشتباه هم به مطهری داده شد. اینکه از ابتدای فصل شاهد چنین اشتباهاتی باشیم، باعث نگرانی طرفداران و پیشکسوتان شده است. امیدواریم از هفته های بعد شاهد تکرار چنین مسائلی نباشیم. تیم استقلال در فصول گذشته از بحث داوری لطمات زیادی دیده است و ما خواستار قضاوت هایی عادلانه هستیم. نمی گویم بی اشتباه، ولی حداقل کم اشتباه از سوی داوران.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ جی فورس بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مددی: غفوری می تواند نقش پررنگی در صعود تیم ملی به جام جهانی داشته باشد، اشتباهات داوری برای استقلال نگران کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مددی: غفوری می تواند نقش پررنگی در صعود تیم ملی به جام جهانی داشته باشد، اشتباهات داوری برای استقلال نگران کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید