معاون ارتباطات باشگاه تراکتور: خاتمه فصل در مورد فعالیت دلالان صحبت خواهیم کرد، حاج صفی و اسدی در تیم می مانند

به گزارش وبلاگ جی فورس، معاون ارتباطات و رسانه باشگاه تراکتور گفت: دهان ما تا سه هفته آینده برای حفظ شرایط تیم بسته، اما چشمانمان باز و حواسمان جمع است.

معاون ارتباطات باشگاه تراکتور: خاتمه فصل در مورد فعالیت دلالان صحبت خواهیم کرد، حاج صفی و اسدی در تیم می مانند

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ جی فورس، به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و مالی تراکتور، جعفر محرم پور در خصوص شرایط تیم تراکتور گفت: تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال هم روزهای سخت و حساسی را در این شرایط کرونایی طی می نمایند، تیم مردمی تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست و پس از چهار سال این فرصت را داریم که با کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، مجدداً تراکتور را در جمع باشگاه های برتر قاره ببینیم و این موفقیت را به قهرمانی لیگ برتر در فصل آینده تبدیل کنیم.

محرم پور با اشاره به فعال شدن این قشر ناسالم فوتبال در این هفته های سرانجامی ادامه داد: با چشم و گوش باز، فعالیت عوامل دلالی در فوتبال را رصد نموده، اما فعلاً دهانمان بنا به شرایط تیم بسته است، اما این سکوت نباید دلیلی بر ناآگاهی کادر مدیریتی و رسانه ای باشگاه تلقی گردد. تراکتور همواره از حاشیه ضربه خورده و وظیفه تیم رسانه ای باشگاه به حداقل رساندن این حواشی است؛ لذا دهان ما تا سه هفته آینده برای حفظ شرایط تیم بسته، اما چشمانمان باز و حواسمان جمع است. پس از سرانجام لیگ برتر در خصوص این قشر ناسالم و فضاسازی های آن ها به صورت شفاف و در قالب برنامه ای که قول آن را داده ایم، صحبت خواهیم کرد.

معاون ارتباطات و رسانه باشگاه در سرانجام گفت: باید بگوییم که فرایند مدیریتی باشگاه طی دو سال گذشته عاری از اشتباه نبوده و صادقانه آنچه روی داده و آنچه فعالیت این گروه های ناسالم در فوتبال ایران بر سر ما آورده است را خواهیم گفت. همچنین تاکید مالک محترم و هیات مدیره محترم طی این هفته های جاری، حفظ آرامش و تمرکز بوده و صرفاً برای پاسخ به دو حاشیه مطرح شده در خصوص دو بازیکن خوب، بااخلاق، دوست داشتنی و حرفه ای مان یعنی احسان حاج صفی و رضا اسدی باید بگویم که داشتن این دوبازیکن برای هر تیمی موهبت است و تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست و اساس برنامه باشگاه حفظ این دو بازیکن ارزشمند است و صرفاً جهت سرانجام بخشیدن به حواشی تاکید می کنیم، حاج صفی بازیکن تیم تراکتور است و اسدی نیز همچون همواره در خدمت تیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "معاون ارتباطات باشگاه تراکتور: خاتمه فصل در مورد فعالیت دلالان صحبت خواهیم کرد، حاج صفی و اسدی در تیم می مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون ارتباطات باشگاه تراکتور: خاتمه فصل در مورد فعالیت دلالان صحبت خواهیم کرد، حاج صفی و اسدی در تیم می مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید