میرمحمدی، مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها شد

به گزارش وبلاگ جی فورس، سیدمهدی سدیدی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها طی حکمی سیدعلی میرمحمدی را به سمت مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی این صندوق منصوب کرد. در این حکم آمده است:

میرمحمدی، مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها شد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ جی فورس ، نظر به تخصص، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در امور مدیریتی و همچنین اشراف به فضای رسانه و تعامل سازنده با اهالی محترم این حوزه، شما را به سمت مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها منصوب می نمایم. امید است با اتکا به عنایات خداوند و با استفاده از پشتوانه دانش و تجربه خود و نیز تعامل سازنده با مجموعه های بانکی، در راستای تحقق اهداف و مأموریت های صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها در تکریم و خدمت مخلصانه به بازنشستگان محترم که سرمایه های گرانقدر کشور عزیزمان می باشند، توفیق روز افزون داشته باشید.

سیدعلی میرمحمدی دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی بوده و دارای مقالات و یادداشت های مختلف در حوزه های ارتباطات، فرهنگ و ... می باشد.

در سوابق وی مشاور مدیرعامل و مدیریت روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری بانک ملی ایران (گروه توسعه ملی)، مدیریت برند شرکت سبحان انکولوژی، مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت آتیه داده پرداز و ... به چشم می خورد. همچنین سابقه مدیریت رویدادهای فرهنگی، همکاری با مرکز تحقیقات بانک ملت، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، مرکز فرهنگی شهر کتاب و ... را نیز در کارنامه خود دارد.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "میرمحمدی، مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرمحمدی، مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید