نانوفناوری تحت سلطه قانون گذاری است

به گزارش وبلاگ جی فورس، در مطالعات جدید، ارتباط متقابل بین قوانین حقوقی و نانوفناوری که تا به امروز ناشناخته بوده، بیان شده است.

نانوفناوری تحت سلطه قانون گذاری است

به گزارش خبرنگار فناوری وبلاگ جی فورس، در قانون مقیاس های زیادی وجود دارد که می توان آن ها را به عنوان طرح اصلی در فناوری نانو مورد استفاده قرار داد. قانون مهاجرت و پناهندگی تنها یکی از زمینه های قانون است، با این حال از این نظر که انسان ها را بشدت در مقیاس نانو از نظر ژنی، فکری یا اجزای فیزیولوژیکی و عصبی مقایسه می کند، منحصر به فرد است.

یک رویکرد جدید در دانشگاه کالیفرنیا به بررسی اثر متقابل بین قانون و فناوری نانو می پردازد. از آنجا که این مقاله چند رشته ای است فناوری نانو را با معنای انتزاعی، فنی و قابل توصیف بیان می کند و درباره اینکه چگونه تفکر و مهارت از فناوری نانو سرچمشه می گیرند، نیز بحث می کند. این مقاله همچنین درباره اینکه چگونه ابزار زبانی در مغز و مهارت های زبانی، پدیده های زیستی و فیزیکی هستند نیز صحبت کرده و بر جنبه تکاملی و تاثیر قانون بر فرهنگ، تولید مثل انسان، ژنوم و سایر خصوصیات در مقیاس نانو نیز اشاره دارد.

مقاله ارائه شده از سوی این دانشگاه مروری بر ادبیات تاثیر فناوری نانو بر قانون داشته و وجود یک خلاء قابل توجهی را نشان می دهد. اگرچه دانش، بینش و توصیه های خوبی را ارائه می دهد که نیازمند توجه و پیگیری است، اما مشکل فقدان یک تعریف مناسب برای فناوری نانو را درک نمی کند.

فقدان یک تعریف قانونی مناسب نه تنها مانع، بلکه راه حل این مشکل است. برای توضیح این موضوع، مقاله، علم فناوری نانو را به گونه ای تعریف می کند که هیچ مرز زبانی مشخصی برای توصیف فناوری نانو ندارد. درصورتی که فناوری نانو در تمام لایه های ادبیات علمی نقش دارد. بعلاوه دانشمندان معتقدند که فناوری نانو چیز جدید نیست. آنچه جدید است افزایش درک و توانایی انسان است. بحث درباره مقررات ایجاد شده در زمینه هایی مانند مراقبت های بهداشتی، پزشکی، زیست محیطی تاییدی است که فناوری نانو از همه آستانه های تعریف شده عبور می کند.

این مقاله سپس به موضوعات مهم برای مخاطبان غیر علمی، علمی و قانونی در مورد چگونگی تنظیم قانون در مقیاس نانو در زمان حال و در کل تاریخ می پردازد. این تحلیل به سابقه قانون گذاری و توسعه تاریخی نیز نگاه می کند. تاریخچه مهاجرت و الزامات فعلی آن با تمرکز بی سابقه بر ویژگی های فیزیولوژی و عصبی مهاجر نه تنها برای جامعه علمی بلکه برای قانون گذاران نیز ناشناخته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نانوفناوری تحت سلطه قانون گذاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نانوفناوری تحت سلطه قانون گذاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید