نصب تابلو های طرح قدم در ایستگاه های مترو منطقه 11 شروع شد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ جی فورس، شهردار منطقه 11 تهران گفت: به منظور آگاهی رساندن به شهروندان برای دسترسی به اماکن عمومی، اجرای طرح قدم با نصب تابلو های مشخص فاصله و تعداد قدم و زمان طی جهت در ایستگاه های مترو شروع شد.

نصب تابلو های طرح قدم در ایستگاه های مترو منطقه 11 شروع شد خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ جی فورس، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11، نصراله آبادیان با بیان این که طرح قدم برای نخستین بار در شهر تهران اجرایی شده است؛ اضافه نمود: این طرح همزمان با شروع سال نو و فرا رسیدن بهار با همکاری مشترک اداره زیبا سازی معاونت خدمات شهری و محیط زیست و اداره حمل و نقل عمومی معاونت ترافیک منطقه 11 در حال اجرا است و نخستین پروژه نیز در ایستگاه مترو میدان حر اجرا شده است.

شهردار منطقه 11 بیان نمود: این تابلو ها فاصله ایستگاه مترو تا مهم ترین اماکن عمومی از جمله مراکز درمانی، آموزشی، اماکن تاریخی، جاذبه های گردشگری، مراکز فرهنگی، خدماتی و ... را با معین زمان فاصله پیاده روی و یا خودرویی به متر و تعداد قدم و زمان طی جهت را نمایش می دهند.

به گفته شهردار منطقه 11 تا سرانجام اسفند 15 تابلوی در ایستگاه های مترو نصب می گردد و به زودی تعداد این تابلو ها به 40 مورد می رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نصب تابلو های طرح قدم در ایستگاه های مترو منطقه 11 شروع شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب تابلو های طرح قدم در ایستگاه های مترو منطقه 11 شروع شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید