نصیرزاده: لیگ برتر کشتی از اول مرداد ماه شروع خواهد شد، کشتی گیران آمادگی خود را حفظ کنند

به گزارش وبلاگ جی فورس، عبدالمهدی نصیرزاده گفت: با توجه به زمان بندی فدراسیون کشتی، لیگ های برتر کشتی آزاد و فرنگی از اول مردادماه سال جاری شروع خواهد شد.

نصیرزاده: لیگ برتر کشتی از اول مرداد ماه شروع خواهد شد، کشتی گیران آمادگی خود را حفظ کنند

به گزارش وبلاگ جی فورس، عبدالمهدی نصیرزاده رئیس سازمان لیگ کشتی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب گفت: با توجه به اعلام اتحادیه جهانی کشتی، فعالیت های بین المللی این رشته تا 10 تیرماه به حالت تعلیق درآمده و ما می توانیم از 11 تیرماه سال جاری کار خود را شروع کنیم. همچنین با توجه به اطلاعاتی که از ستاد پیشگری کرونا به دست ما رسیده است به احتمال بسیار زیاد مجوز فعالیت های کشتی در کشورمان، از اواسط تیرماه صادر خواهد شد.

وی ادامه داد: بر این اساس طبق برنامه ریزی قبلی، لیگ های برتر کشتی آزاد و فرنگی از اول مردادماه شروع خواهد شد.

نصیرزاده شرح داد: از قهرمانان و کشتی گیران می خواهم که تمرینات تخصصی خود را شروع و آمادگی جسمانی خود را حفظ کنند تا برای حضور در لیگ برتر کشتی مسئله ای نداشته باشند.

رئیس سازمان لیگ کشتی در مورد زمان بندی رقابت های لیگ برتر کشتی در سال جاری گفت: همانطور که می دانید چرخه انتخابی تیم های ملی از رقابت های قهرمانی کشور استارت می خورد و ما برگزاری جام باشگاه های جهان را نیز در پیش داریم که زمان بندی برگزاری این دو مسابقه پس از مسابقات لیگ برتر است.

وی افزود: صورت جلسه ای در فدراسیون کشتی با حضور کادر فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به امضاء رسیده، توسط انستیتو کشتی زمانبندی آن بررسی شده و مورد تأیید فدراسیون کشتی نیز قرار گرفته است. طبق آن زمان بندی ما تاریخ دیگری را برای برگزاری لیگ کشتی نمی توانیم متصور باشیم، پس اگر شرایط به دلیل شیوع ویروس کرونا مهیا باشد، لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی در ماه های مرداد و شهریور برگزار می شود.

رئیس سازمان لیگ کشتی در سرانجام گفت: برای هماهنگی هرچه بیشتر، جلسه ای را با تیم های متقاضی در نیمه دوم خردادماه برگزار می کنیم تا مقدمات کار برای برگزاری مسابقات لیگ هرچه زودتر انجام شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نصیرزاده: لیگ برتر کشتی از اول مرداد ماه شروع خواهد شد، کشتی گیران آمادگی خود را حفظ کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیرزاده: لیگ برتر کشتی از اول مرداد ماه شروع خواهد شد، کشتی گیران آمادگی خود را حفظ کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید