نعمتی: می خواهیم مانند 3 سال پیش در جام حذفی و لیگ قهرمان شویم، بازی های فشرده لیگ برای ما خوب است

به گزارش وبلاگ جی فورس، سیامک نعمتی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت که این تیم مانند سه سال پیش دنبال کسب قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر است.

نعمتی: می خواهیم مانند 3 سال پیش در جام حذفی و لیگ قهرمان شویم، بازی های فشرده لیگ برای ما خوب است

به گزارش خبرنگار وبلاگ جی فورس از اصفهان، سیامک نعمتی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از فزونی 3 بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن در جام حذفی گفت: اول از همه به طرفداران مان تبریک می گویم و خدا را شکر که توانستیم از این مرحله (مرحله یک هشتم نهایی) جام حذفی صعود کنیم. ان شاءالله بتوانیم مثل دو سه سال قبل، جام حذفی و لیگ برتر را به دست بیاوریم. متأسفانه در آسیا حضور نداریم و امیدواریم این دو جام را بگیریم.

وی درباره اینکه در دو سال اخیر پرسپولیس تمرکزش روی لیگ بود و فکر می نماید این فصل جهت راحت تری در جام حذفی داشته باشد، گفت: جام حذفی یک اندازه به شانس هم احتیاج دارد و قرعه کشی خیلی تأثیرگذار است. امیدوارم این فصل شرایطی باشد که بتوانیم جام حذفی را به دست بیاوریم. جام حذفی برای ما مهم است و مثل لیگ برای این رقابت ها هم کوشش می کنیم و امیدوارم قهرمانی را تقدیم طرفداران کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از زمین چمن ورزشگاه فولادشهر اعلام نمود: من قبلاً به ورزشگاه فولادشهر آمده بودم که زمین خیلی خوب بود، اما نمی دانم با زمین چه کار کردند. انگار در زمین خاکی بازی می کردیم! حیف این تیم خوب، ذوب آهنی که چند سالی است در لیگ برتر حضور دارد و بازیکنان خوبی در اختیار این تیم هستند و منابع اقتصادی در اختیار این باشگاه واقع شده است. واقعاً حیف است که این زمین خراب باشد و امیدوارم به آن رسیدگی نمایند.

نعمتی درباره وضعیتش پس از مصدومیت گفت: مصدومیت داریم و مسابقات لیگ کمی فشرده است. باید مدارا کنیم و در این چند روز تعطیلی با استراحت کردن و البته آمادگی کامل برای نیم فصل دوم آماده شویم.

وی در خصوص اینکه آیا این فشردگی زیاد در لیگ ایران مناسب است یا نه، گفت: فاصله کم بازی ها احتیاج به ساختار خوب دارد که فکر نمی کنم این ساختار را در لیگ ایران داشته باشیم، اما فکر می کنم دست سازمان لیگ هم بسته است، چون سال جاری باید لیگ زود تمام گردد و فصل بعد را زودتر آغاز نمایند که تا نیم فصل به جام جهانی برسد و دست سازمان لیگ بسته است. این شرایط برای ما خوب است، چون در قطر این تجربه را داشتیم که هر سه روز یک بار بازی کنیم و حالا پنج روز یک بار بازی کردن هم خوب است، اما با مصدومیت هم باید کنار بیاییم.

مدافع - هافبک پرسپولیس در واکنش به این مسئله که یحیی گل محمدی از او در پست دفاع و حمله استفاده می نماید و خودش برای بازی کردن در کدام پست راحت است، گفت: برای ما فرق ندارد و هر کجا کادر فنی صلاح بداند بازی می کنم. مهم این است که به تیم یاری کنیم و تیم برنده باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نعمتی: می خواهیم مانند 3 سال پیش در جام حذفی و لیگ قهرمان شویم، بازی های فشرده لیگ برای ما خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: می خواهیم مانند 3 سال پیش در جام حذفی و لیگ قهرمان شویم، بازی های فشرده لیگ برای ما خوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید