هشت هفته صدرنشینی متوالی فیلم کریستوفر نولان

به گزارش وبلاگ جی فورس، فیلم سینمایی انگاشته با گذشت هشت هفته از اکران، هنوز در صدر گیشه انگلیس واقع شده است.

هشت هفته صدرنشینی متوالی فیلم کریستوفر نولان

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ جی فورس به نقل از ورایتی، بر اساس آخرین آمار ارائه شده توسط کام اسکور، فیلم سینمایی انگاشته به کارگردانی کریستوفر نولان با فروش 187 هزار یورویی (242 هزار دلار) توانست برای هشتمین هفته متوالی صدر گیشه انگلیس را حفظ کند.

این اثر که محصول کمپانی برادران وارنر است، اکنون به فروش 16.8 میلیون یورویی (حدود 22 میلیون دلار) در این کشور رسیده است.

فیلم کنسرتی مایکل بال و الفی بو هم با 175 هزار یورو در صندلی دوم فروش سینما های انگلستان و ایرلند نهاده شد. این فیلم به همراه مستند من گرتا هستم در خصوص گرتا تونبرگ فعال محیط زیست سوئدی، برای نخستین بار اکران شده است.

فیلم سینمایی Saint Maud هم در دومین هفته اکران 171 هزار دلار فروش داشت تا بتواند به صندلی سوم گیشه انگلستان و ایرلند برسد.

بیشتر سینما ها در ایرلند به دلیل موج دوم ویروس کرونا بسته هستند؛ تمامی شعبه های سینمای زنجیره ای سینی ورلد هم تا اطلاع ثانوی به دلیل نبود فیلم های پرفروش بسته خواهند بود. بسیاری از سینما های گروه سینمایی ویو و اودئون تنها در انتها هفته فعالیت می نمایند.

در هفته آینده فیلم اکشن سارق صادق با بازی لیام نیسون منتشر خواهد شد که با توجه به موفقیت آن در گیشه هالیوود انتظار می رود، بتواند به صدرنشینی انگاشته در انگلستان انتها دهد. در هفته آینده همچنین فیلم سینمایی برنده اسکار سینمای پارادیزو به همراه بالا رفتن از کمپانی سونی اکران می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هشت هفته صدرنشینی متوالی فیلم کریستوفر نولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشت هفته صدرنشینی متوالی فیلم کریستوفر نولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید