واکنش تند گل گهر به شایعه یاری 10میلیاردی به ویلموتس

به گزارش وبلاگ جی فورس، گل گهر سیرجان با انتشار بیانیه ای به صورت رسمی اظهار داشت که هیچ پولی به سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران پرداخت نکرده است.

واکنش تند گل گهر به شایعه یاری 10میلیاردی به ویلموتس

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ جی فورس، باشگاه گل گهر بعد از حرف و حدیث های مجددی که پیرامون پرداخت 10 میلیارد تومان به مارک ویلموتس از سوی این باشگاه به وجود آمد بیانیه صادر کرد. مسئولان باشگاه گل گهر و محمدجواهری مدیرعامل این باشگاه ظرف چند روز اخیر بار ها این خبر را تکذیب کردند، اما انتشار مجدد آن مسئولان شرکت صنعتی گل گهر را واداشت تا بیانیه ای رسمی را در این رابطه منتشر نمایند. در این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

با توجه به اینکه در بعضی نشریات و پایگاه های خبری مطلبی با عنوان یاری 10 میلیارد تومانی شرکت گل گهر به مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران منتشر شده است، به استحضار مردم شریف ایران و دوست داران ورزش فوتبال می رساند که موضوع اشاره شده ساختگی و بی اساس بوده و به وسیله این شرکت قویا تکذیب می گردد.

از این رو شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ضمن رد ادعا های مطرح شده، اعلام می دارد رسالت این شرکت همیشه مبتنی بر ارایه اطلاعات شفاف اقدامات و عملکرد به وسیله مراجع رسمی و قانونی بوده است. ضمن آنکه شرکت هر گونه پیگیری و اقدام حقوقی را برای خود محفوظ می دارد، تکرار و ارایه مطالب کذب در خصوص فعالیت های این شرکت در نشریات و فضای مجازی، پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

روابط عمومی و امور بین الملل

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "واکنش تند گل گهر به شایعه یاری 10میلیاردی به ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند گل گهر به شایعه یاری 10میلیاردی به ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید