واکنش ذوالفقارنسب به حضور پرحاشیه در یک برنامه تلویزیونی و یک اشتباه جنجالی

به گزارش وبلاگ جی فورس، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در مورد اشتباه جنجالی اش در مورد لیگ قهرمانان آسیا و حضور در یک برنامه تلویزیونی توضیحاتی ارائه کرد.

واکنش ذوالفقارنسب به حضور پرحاشیه در یک برنامه تلویزیونی و یک اشتباه جنجالی

بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ جی فورس درباره اینکه صبح امروز (دوشنبه) در برنامه ای تلویزیونی از بازگشت صددرصدی پرسپولیس و استقلال به لیگ قهرمانان آسیا خبر داده بود اما این اتفاق رخ نداد و قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا نیز انجام شد، گفت: شب گذشته شنیدم که سه تیم ایرانی بخشیده شده اند و در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می نمایند، اما ظاهراً این موضوع درست نبود. براساس شنیده هایم گفتم به احتمال 99 یا صددرصد پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان شرکت خواهند کرد، اما نمی دانم کسی که این حرف را زده بود از چه منبعی آن را گرفته بود و متأسفانه اشتباه بود.

وی درباره حضورش در شبکه شما و کارشناسی ملاقات مس کرمان و فولاد که همزمان با ملاقات پرسپولیس و ذوب آهن بود و با انتقادها و حاشیه های زیادی همراه شده بود، مطرح کرد: این موضوع چه ایرادی دارد؟ قرار نبود با پرسپولیس به اصفهان بروم. از من درخواست کردند تا در تلویزیون حاضر شوم. حضورم در این برنامه چه ایرادی دارد؟ بازی پرسپولیس را هم از تلویزیون دیدم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش ذوالفقارنسب به حضور پرحاشیه در یک برنامه تلویزیونی و یک اشتباه جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ذوالفقارنسب به حضور پرحاشیه در یک برنامه تلویزیونی و یک اشتباه جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید