وزیر راه: پیشبرد مأموریت های وزارت راه بدون تعامل با پلیس ممکن نیست

به گزارش وبلاگ جی فورس، وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشبرد مأموریت های وزارت راه و شهرسازی بدون تعامل همه جانبه با نیروی انتظامی ممکن و شدنی نیست.

وزیر راه: پیشبرد مأموریت های وزارت راه بدون تعامل با پلیس ممکن نیست

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ جی فورس محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی در نشست انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک در ستاد نیروی انتظامی اظهار کرد: حضور در ستاد نیروی پرافتخار انتظامی را توفیق و لازم می دانم ضمن قدردانی از تلاش ایثارگرانه مدافعان سلامت در مقابله با کرونا، از نقش و وظیفه شناسی خطیر نیرو های پلیس در این ایام در کمک به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دولت نیز قدردانی کنم.

وی با بیان اینکه تعاملات پیوسته و پایداری میان وزارت راه و شهرسازی و نیروی انتظامی وجود دارد، اضافه نمود: بنده به عنوان وزیر راه و شهرسازی از زمان قبول مسئولیت در این جایگاه بر تعامل این وزارتخانه با تمام سازمان ها و دستگاه های همکار تأکید ویژه ای داشته و دارم و در این میان تعامل مطلوب با نیروی انتظامی را در اولویت می دانم، چرا که تقویت تعاملات ما با پلیس به پیشبرد بهتر اهدافمان کمک می کند.

وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: پیشبرد مأموریت های وزارت راه و شهرسازی بدون تعامل همه جانبه با نیروی انتظامی ممکن و شدنی نیست.

این مقام مسئول با اشاره به امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک با نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: این تفاهم نامه همکاری در تداوم سایر تعاملات با پلیس و برای بهبود کیفیت حمل و نقل جاده ای است.

اسلامی با بیان اینکه مأموریت ها را باید با نظام هوشمند، مدیریت و عملیاتی کنیم، بیان نمود: محور تفاهم نامه مشترک امروز نیز بهره مندی از سامانه ها و سیستم هوشمند در راستای ارتقاء ایمنی تردد های جاده ای، کاهش مصرف انرژی (سوخت) و ... است.

وزیر راه و شهرسازی با تأکید برای اینکه سلامت و جان مردم برای ما ارزش بسکمک دارد، خاطرنشان کرد: تفاهم نامه همکاری مشترک که امروز به امضاء دو طرف می رسد علاوه بر مزیت های اشاره شده در فرآیند مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز مؤثر است.

وی از مدیریت هوشمندانه نیروی انتظامی در کاهش جان باختگان جاده ای قدردانی کرد و گفت: کاهش جان باختگان جاده ای نتیجه سیاست های صحیح نیروی انتظامی است و ان شاءالله این فرایند با قوت و قدرت بیشتری تداوم یابد.

اسلامی با بیان اینکه شدت و نوع تصادفات در آزاده راه ها و بزرگراه ها بیشتر از جاده ها و معابر اصلی است، ادامه داد: برای کنترل تردد ها نیازمند نظارت های هوشمند هستیم که با این تفاهم نامه همکاری مشترک، این مهم محقق می شود؛ معتقدم که امروز راهکار رفع عناصر حادثه ساز، بهره مندی از سیستم های هوشمند است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک میان وزارت راه و شهرسازی و نیروی انتظامی گام بزرگی در راستای حفاظت از محیطزیست، بهبود ایمنی ترددها، کاهش مصرف سوخت و انرژی است، گفت: این همکاری مشترک منافع ملی و مردمی را در پی دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزیر راه: پیشبرد مأموریت های وزارت راه بدون تعامل با پلیس ممکن نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر راه: پیشبرد مأموریت های وزارت راه بدون تعامل با پلیس ممکن نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید