250 تا 300 هزارتومان، هزینه هر تماشاگر برای حضور در استادیوم آزادی

به گزارش وبلاگ جی فورس، پس از اینکه بازی تیم های استقلال - نساجی با حضور طرفداران برگزار گردید، حالا قرار است طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران بازی تیم های پرسپولیس- نفت آبادان هم با حضور تماشاگران برگزار گردد.

250 تا 300 هزارتومان، هزینه هر تماشاگر برای حضور در استادیوم آزادی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ جی فورس، اما نکته قابل توجه نرخ اعلام شده از سوی باشگاه پرسپولیس برای بلیت های ورود به استادیوم آزادی است. باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای که روی پلتفرم های خود منتشر نموده است بلیت ها را با 3 نرخ پنجاه، هشتاد و یکصدهزار تومانی به فروش می رساند که جالب است به این نرخ ها 9 درصد ارزش افزوده هم اضافه خواهد شد تا قیمت این بلیت ها افزایش چشمگیری نسبت به 2 سال پیش داشته باشد.

این افزایش قیمت چشمگیر در حالی اتفاق افتاده است که کاربران برای تهیه بلیت ورود به استادیوم با مشکلاتی مانند خرید ناموفق و برداشت چند باره پول از حساب بانکی روبرو شده اند که تصاویر این خرید های ناموفق در برنامه فوتبال برتر هم به تعداد پخش شد که گفته می گردد بعضی از این خرید های ناموفق هنوز وجوه آن به حساب کاربران بازگشت داده نشده است.

نکته دیگر، اما علاوه بر قیمت چشمگیر بلیت های ورود به استادیوم، که یک تماشاگر میانه 80 تا 100 هزار تومان باید هزینه کند، هزینه هایی است که یک طرفدار باید بابت رفت و برگشت به استادیوم و استفاده از تاکسی های اینترنتی و بعلاوه خرید یک ساندویچ به همراه آب معدنی باید پرداخت کند.

حداقل هزینه ای که یک تماشاگر در تهران برای رفت و آمد به استادیوم جهت استفاده از تاکسی های اینترنی پرداخت کند یکصد هزار تومان البته با نگاه خوشبینانه است و خرید یک ساندویچ به همراه آب معدنی هم می تواند عددی نزدیک به 60 تا 70 هزار تومان برای یک تماشاگر تمام گردد.

با نگاهی به مجموع هزینه هایی که یک تماشاگر برا ورود به استادیوم آزادی باید پرداخت کند در مجموع به عدد 250 تا 300 هزار تومان خواهیم رسید که این مبلغ برای یک فردی که عایدی بالایی در تهران ندارد می تواند رقم بالایی باشد.

این موضوع در حالی است که صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به نرخ بالای بلیت ها در برنامه فوتبال برتر گفت قیمت ها با توجه به نرخ تورمی که در کشور هست کاملا معقول است!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "250 تا 300 هزارتومان، هزینه هر تماشاگر برای حضور در استادیوم آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "250 تا 300 هزارتومان، هزینه هر تماشاگر برای حضور در استادیوم آزادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید