بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

خاتمه فصل دیگری از بازسازی خانه نورعلی خان اشترینان

خبرنگاران/لرستان رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بروجرد گفت: فصل دیگری از بازسازی خانه نورعلی خان اشترینان به سرانجام رسید.

30 مهر 1400

عمارت امیرمفخم شهابیه تبدیل به مجتمع اقامتی-گردشگری می گردد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خمین گفت: با واگذاری عمارت امیرمفخم شهابیه به بخش خصوصی این بنا به مجتمع اقامتی- گردشگری تبدیل می گردد.

26 تیر 1400

غبار فراموشی بر مسجد نقشینه آران و بیدگل نشسته است

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، غبار فراموشی بر مسجد نقشینه آران و بیدگل نشسته است.

18 بهمن 1399

خبرنگاران صیانت از قبرستان ابن بابویه برای پاسداشت مفاخر ری و تهران لازم است

تهران- خبرنگاران - یک ری شناس و استاد دانشگاه فرهنگیان گفت: صیانت از بنا و قبور واقع در قبرستان ابن بابویه برای پاسداشت فرهنگ و داشته های فرهنگی خطه ری و نیز تکریم مفاخر و مشاهیر کشورمان لازم است.

8 بهمن 1399

بن سلمان تندروها را به مشت آهنین تهدید کرد

ایسنا نوشت:ولیعهد عربستان متعهد شد که با مشت آهنین به کسانی که فکر لطمه زدن به امنیت و ثبات عربستان باشند، پاسخ بدهد.

24 آذر 1399

درگذشت 3 کارشناس میراث فرهنگی در ماموریت

محمد سپنجی، کارشناس میراث فرهنگی با اعلام این خبر گفت: محسن شیخ الاسلامی و ابوالفضل عبیدی - دو کارشناس دفتر محوطه ها و بناهای تاریخی وزارتخانه میراث فرهنگی - که برای بازدید از چند بنای تاریخی سیستان و بلوچستان به این استان رفته بودند، پس از برگزاری جلساتی...

1 آذر 1399

با هتل استقلال تهران بیشتر آشنا شوید

هتل بین المللی 5 ستاره پارسیان استقلال (هتل هیلتون سابق) جزو هتل های بین المللی پارسیان است که در تاریخ 8 آذرماه سال 1341 افتتاح گشت. هتل استقلال تهران در منطقه باغ شهر تهران و زمینی به مساحت 70 هزار مترمربع در 15 طبقه واقع شده است. 2 برج غربی و شرقی هتل به ترتیب...

13 آبان 1399

معرفی 10 کلیسای تاریخی ایران

ایران در طول تاریخ مذاهب گوناگونی را به خود دیده است. ارمنی ها و آشوریان مسیحیان همگی ایرانیانی هستند که در طول سال ها کلیساهای تاریخی خود را به عنوان یادمان هایی حفظ و نگهداری نموده اند.

10 مهر 1399

هایکو ماس: بحران کرونا تاریخی است

وزیر امور خارجه آلمان که امروز به ایتالیا سفر می نماید قبل از پرواز خود در سخنانی کرونا را بحرانی تاریخی دانست که البته قابلیت آن را دارد که خطوط جدایی سابق در این اتحادیه را رفع کند.

28 مرداد 1399

تاکسی های موجود در نمایندگی ها دارای مالکیت مشخص است

معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر غیرقابل دپو بودن خودروی تاکسی گفت: تمامی تاکسی های موجود در نمایندگی ها طبق قرارداد نوسازی با تاکسی رانی دارای شناسنامه مالکیت و مالک تعیین است.

12 مرداد 1399